اخبار ارز دیجیتال

Core استخراج کننده بیت کوین طرح فصل 11 را ارائه می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طرح ورشکستگی توضیح داد که در تاریخ اجرایی شدن طرح ورشکستگی، دارندگان مطالبات DIP مجاز، پرداخت کامل و نهایی مطالبات خود را دریافت خواهند کرد.

طرح فصل 11 برای شرکت استخراج بیت کوین (BTC) ورشکسته Core Scientific به دنبال رویه های فصل 11 ثبت شده است.

این طرح در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه هیوستون در ناحیه جنوبی تگزاس ثبت شد. این طرح با سهامداران کلیدی مذاکره شده است، و طبق پرونده، شرکت “به دنبال دستیابی به اجماع هرچه بیشتر” در مورد اینکه Core Scientific جدید پس از خروج از روند ورشکستگی چگونه خواهد بود، است.

شرکت استخراج رمزارز Core Scientific گفت که از زمان اعلام ورشکستگی فصل 11 شاهد افزایش نقدینگی بوده است و بر روی بازنگری طرح تجاری خود برای بازگشت موفقیت آمیز تمرکز کرده است. این شرکت بهبود عملکرد مالی خود را به قیمت های بالاتر بیت کوین، هش های شبکه بالاتر و هزینه های انرژی کمتر نسبت می دهد.

در فصل 11 ورشکستگی، یک شرکت در تجارت باقی می ماند تا زمانی که ذینفعان آن در مورد یک طرح بهبود توافق کنند که شامل اقداماتی مانند محدود کردن عملیات تجاری برای کاهش بدهی و انحلال دارایی ها برای بازپرداخت طلبکاران می شود. طرح ورشکستگی فصل 11 یک سند رسمی است که نشان می دهد چگونه یک شرکت قصد بازیابی و بازپرداخت طلبکاران خود را دارد.

طرح ورشکستگی توضیح داد که در تاریخ لازم الاجرا شدن طرح ورشکستگی، دارندگان مطالبات بدهکار اشغالی مجاز (DIP) مطالبات خود را به طور کامل و نهایی دریافت خواهند کرد. آنها یا پول نقد کامل یا درمان جایگزین مطابق توافق دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، هر گونه حق حبس اعطا شده برای تضمین ادعای DIP فسخ خواهد شد و منافع امنیتی در دارایی های شرکت حذف خواهد شد.

Core Scientific توسط دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی تگزاس برای وام تا سقف 70 میلیون دلار از بانک سرمایه گذاری B. Riley, Inc. که یکی از بزرگترین طلبکاران شرکت است، تهاتر شده بود. قرار بود این وام برای بازپرداخت وام به بدهکاران موجود استخراج کنندگان بیت کوین ورشکسته، همچنین از B. Riley، استفاده شود.

مربوط: “غنای ناعادلانه” – Core Scientific ادعای 4.7 میلیون دلاری را از درجه سانتیگراد لغو کرد

Core Scientific در 21 دسامبر 2022 به دلیل کاهش درآمد و قیمت پایین BTC، ورشکستگی خود را اعلام کرد. این مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاد که طلبکاران پیشنهاد کمک به Core Scientific را برای جلوگیری از ورشکستگی احتمالی دادند.

مجله: در داخل صنعت استخراج بیت کوین ایران

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا