🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ماینر CleanSpark 45000 ASIC را به قیمت ۱۴۵ میلیون دلار خریداری کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت ماینینگ BTC پیش بینی می کند ظرفیت استخراج تا پایان سال به ۱۶ EH/s برسد.

در ۱۱ آوریل، ماینر آمریکایی CleanSpark، ماینر بیت کوین (BTC) اعلام کرد که ۴۵۰۰۰ دستگاه استخراج مدار مجتمع (ASIC) مخصوص اپلیکیشن Antminer S19 XP را به قیمت ۱۴۴.۹ میلیون دلار خریداری کرده است. طبق گفته CleanSpark، انتظار می رود تمام واحدها تا پایان سپتامبر از Antminer تحویل داده شوند. انتظار می رود این خرید ۶.۳ اگزاهش در ثانیه (EH/s) قدرت ماینینگ را به ریگی که در حال حاضر ظرفیت ۶.۷ EH/s دارد اضافه کند.

پس از خرید، هش پیش بینی شده شرکت حدود ۳.۸ درصد از کل شبکه بیت کوین را تشکیل می دهد. زک برادفورد، مدیرعامل CleanSpark اظهار داشت:

Antminer S19 XP کارآمدترین دستگاه استخراج بیت کوین موجود در بازار امروز است و یکی از اجزای کلیدی کار مداوم ما برای ساخت برخی از کارآمدترین امکانات استخراج بیت کوین در کشور است.

۲۵۰۰۰ دستگاه از ۴۵۰۰۰ ASIC در ماه آگوست ارسال خواهند شد و ۲۰۰۰۰ باقیمانده برای تکمیل در سپتامبر برنامه ریزی شده است. CleanSpark اعلام کرد که قصد دارد تمام واحدهای خریداری شده را در یک مرکز استخراج بیت کوین در سندرزویل، جورجیا مستقر کند، که در حال حاضر در حال توسعه انرژی ۱۵۰ مگاواتی است.

این بازار نزولی همچنان فرصت‌هایی را برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه به ما ارائه می‌دهد، از جمله فرصتی برای خرید بهترین ماینرها در صنعت با قیمت‌های پیشرو در صنعت.

CleanSpark هدف خود را برای رسیدن به نرخ هش ۱۶ EH/s تا پایان سال ۲۰۲۳ تعیین کرده است. CleanSpark ادعا می کند که بیش از ۹۰ درصد از نیروی استخراج آن از “منابع انرژی کم کربن” تامین می شود. تا پایان سال گذشته، کل دارایی های شرکت ۴۸۶.۸ میلیون دلار و کل بدهی ها ۵۹.۸ میلیون دلار بوده است.

مجله: انتزاع حساب کیف پول های اتریوم: راهنمای ساختگی ها

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا