اخبار ارز دیجیتال

ماینر بیت کوین CleanSpark فعالیت های خود را در گرجستان گسترش می دهد

برخی از ماینرهای بیت کوین اعلام ورشکستگی کرده اند یا برای زنده ماندن به دنبال کمک مالی هستند. برخی از شرکت ها در حال یافتن راه های خود برای رشد در بازار نزولی هستند.

ماینر بیت کوین (BTC) CleanSpark در حال گسترش فعالیت های خود در گرجستان است و با وجود بازار نزولی در حال انجام، ظرفیت استخراج را اضافه می کند.

CleanSpark در ۱۹ ژانویه اعلام کرد که مقدماتی در تاسیسات جدید استخراج بیت کوین ۵۰ مگاواتی در واشنگتن، جورجیا در حال انجام است که انتظار می رود در اواخر بهار تکمیل شود. هش کل به ۸.۷ EH/s می رسد.

این مرکز توسعه یافته میزبان ۱۶۰۰۰ ماینر است، از جمله مدل‌های جدید Antminer S19j Pro و Antminer S19 XP.

زک برادفورد مدیر عامل شرکت گفت:

CleanSpark سایت جورجیا را در ماه آگوست خریداری کرد و در ماه بعد، مرکز ماینینگ محلی Mawson Infrastructure Group را به مبلغ ۳۳ میلیون دلار خریداری کرد. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در سال ۲۰۲۳ از ناوگان معدنی تا ۷۰۰۰۰ واحد پشتیبانی کند.

CleanSpark برای عرضه در بورس اوراق بهادار نزدک در اوایل سال ۲۰۲۰ تایید شده است. سال بعد، شرکت ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه از طریق عرضه اولیه عمومی افزایش داد.

قیمت سهام CleanSpark (CLSK) مانند سایر ماینرهای بیت کوین که به صورت عمومی معامله می شوند، طی سال گذشته به شدت کاهش یافته است. منبع: Trading View.

کاهش بیش از ۷۶ درصدی قیمت بیت کوین از اوج به پایین، ماینرها را وادار کرده است تا در استراتژی های تجاری خود برای بقای بلندمدت تجدید نظر کنند. Core Scientific، یکی از بزرگترین بازیگران صنعت، در ماه دسامبر برای فصل ۱۱ ورشکستگی اعلام کرد. در همین حال، شرکت معدن گرینریج تنها برای زنده ماندن، ۷۴ میلیون دلار طناب نجات دریافت کرد.

مربوط: کریپتومینرها توضیح می دهند که چگونه استخراج بیت کوین شبکه را تثبیت می کند

برخی از ماینرها در بازارهای نزولی با کاهش هزینه های انرژی و اجتناب از اهرم بیش از حد موفق بوده اند. در ماه اکتبر، متیو شولتز، مدیر اجرایی CleanSpark به کوین تلگراف گفت که استخراج بیت کوین یک راه حل بالقوه برای افزایش فرصت های توسعه انرژی است.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا