اخبار ارز دیجیتال

استخراج کننده بیت کوین Argo دوباره مطابق با قوانین قیمت حداقل پیشنهاد نزدک است

شرکت استخراج بیت کوین Argo دوباره مطابق با قوانین فهرست نزدک است که شرکت را ملزم می کند حداقل قیمت پیشنهادی ۱ دلار را برای سهام عادی خود برای ۳۰ روز معاملاتی متوالی حفظ کند.

در یک حرکت صعودی در بازار ارزهای دیجیتال، شرکت استخراج بیت کوین (BTC) Argo Blockchain مطابقت فهرست سهام با نزدک را دوباره به دست آورد.

آرگو رسماً در 23 ژانویه اعلام کرد که با بهبود قیمت سهام خود، مجدداً از قانون قیمت حداقل پیشنهاد NASDAQ پیروی کرده است.

بخش صلاحیت پذیره نویسی بازار سهام نزدک به آرگو اطلاع داده است که با موفقیت شرایط خود را برای حفظ حداقل پیشنهاد 1 دلار در 10 روز معاملاتی متوالی برآورده کرده است. این الزام در 13 ژانویه برآورده شد و نزدک تأیید کرد که این موضوع را حل شده می‌داند.

این اعلامیه حدود یک ماه پس از آن منتشر شد که نزدک در 16 دسامبر به آرگو اطلاع داد که این شرکت با حداقل الزامات قیمت پیشنهادی نزدک مطابقت ندارد. این موضوع به دلیل شکست سهام عادی آرگو در حفظ حداقل قیمت پیشنهادی 1 دلار برای 30 روز معاملاتی متوالی گذشته، مطابق با قوانین بورس نزدک، ایجاد شد.

علاوه بر این، افزایش هزینه های انرژی و مشکلات مالی ناشی از کاهش قیمت بیت کوین (BTC) شرکت ماینینگ را مجبور کرده است تا به طور موقت معاملات در نزدک را متوقف کند.

سهام سپرده گذاری آمریکایی آرگو (ADS) در سپتامبر 2021 معاملات خود را در بازار منتخب جهانی نزدک با نماد ARBK آغاز کرد. سهام ARBK به 15 دلار رسید و سپس به تدریج فروخته شد و در نهایت در اکتبر 2022 به زیر 1 دلار رسید.

مربوط: Argo Blockchain برترین امکانات ماینینگ را به Galaxy Digital به قیمت 65 میلیون دلار می فروشد

قیمت سهام ARBK پس از هشدار نزدک به شرکت در مورد نقض در دسامبر، شروع به بهبود کرد. طبق داده‌های TradingView، سهام آرگو برای مدت کوتاهی در 30 دسامبر به 1 دلار رسید، اما نتوانست قیمت را حفظ کند. پس از آزمایش مجدد 1 دلار در 3 ژانویه، سهام ARBK همچنان بالاتر از سطح قیمت معامله می شود. در 20 ژانویه، سهام در 1.73 دلار بسته شد.

نمودار قیمت 30 روزه ARBK.منبع: Trading View

Argo تنها شرکت استخراج بیت کوین نیست که به صورت عمومی معامله می شود که برای حفظ قیمت سهام خود بالای 1 دلار تلاش می کند. من هشدار مشابهی دریافت کردم.

برخلاف ARBK، قیمت سهام Bitfarms هنوز رشد کافی برای مطابقت با قوانین فهرست نزدک را ثبت نکرده است. پس از شکستن بالای 1 دلار در 12 ژانویه، BITF دوباره در 18 ژانویه به زیر آستانه سقوط کرد. طبق الزامات نزدک، بیت فارمز باید سهام خود را برای حداقل 10 روز منتهی به 12 ژوئن 2023 بالای 1 دلار معامله کند.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا