اخبار ارز دیجیتال

«میلیونر بیت کوین» گمشده و سازنده کوین ONFO مرده پیدا شد: گزارش

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جسد دکتر جان فورسایت پس از یک هفته جستجو پیدا شد، اما پلیس گفته است که به نظر نمی‌رسد بازی ناپسند دلیل آن باشد.

یکی از بنیانگذاران پروژه ارز دیجیتال مبتنی بر ارجاع ONFO Coin که در 21 می در میسوری ناپدید شد، حدود یک هفته بعد در 30 می بر اثر شلیک گلوله درگذشت. اگرچه پیدا شده است، اما پلیس در حال حاضر هیچ شکی به جرمی ندارد.

دکتر جان فورسایت، حامی ارزهای دیجیتال و پزشک اتاق اورژانس، در ساعات کاری در بیمارستان مرسی در کاسویل حاضر نشد و باعث شد بستگان نگران گم شدن او باشند. خانواده او بلافاصله پس از آن شروع به غارت محل نگهداری او در شبکه های اجتماعی کردند.

در آن زمان، برادرش ریچارد فورسایت به دیلی بیست گفت که قرار نیست یک شیفت را از دست بدهد، که “پرچم قرمز قریب الوقوع” بود.

مقامات بعداً در 28 مه سدان فورسایت را در کمتر از یک مایلی بیمارستان پارک کردند.

دریاچه بیور، آرکانزاس شمال غربی، دکتر جان فورسایت – نقشه‌های گوگل/اداره پلیس کاسویل

کیف پول، پاسپورت، لپ تاپ و کیف کار فورسایت در داخل خودروی قفل نشده کشف شد. برادرش افزود: “تلفن همراه او در اتاق بود. این نیز بسیار نامشخص است زیرا او همیشه یک تلفن همراه همراه خود دارد.”

او در 30 مه به آسوشیتدپرس گفت: «فکر نمی‌کنم او با برنامه‌ای ترک کرد.

با این حال، جسد حدود یک ساعت در جنوب جایی که آخرین بار دیده شده بود پیدا شد و جراحات واضحی از گلوله داشت، اما پلیس محلی گفت که به نظر نمی رسد فعالیت مجرمانه عاملی در ایجاد آن باشد.

مربوط: مجموعه ای از مرگ میلیاردرهای ارز مجازی، نظریه های عجیبی را در جامعه ایجاد می کند

فورسایت، 49 ساله، ONFO Coin را در سال 2020 به همراه برادرش ریچارد فورسایت تأسیس کرد. ظاهراً پروژه کریپتوکارنسی به کاربران این امکان را می دهد که با ارجاع دیگران به پلتفرم، سکه به دست آورند، فرآیندی که شرکت آن را «کاوی شبکه» می نامد.

ONFO با به تصویر کشیدن سقوط دلار آمریکا از طریق ویدیوهایی مانند: دلار آمریکا محکوم به شکست است در سال 2021 در یوتیوب پست شد، یک سال است که هیچ ویدیوی جدیدی پست نشده است.

در سال 2020، فوربس جان فورسایت را «میلیاردر بیت کوین» نامید که در سال‌های کارشناسی ریاضیات خوانده و در معرض فناوری BTC و بلاک چین قرار گرفته است.

فورسایت به لیست حامیان و بنیانگذاران ارزهای دیجیتال می پیوندد که در شرایط مرموز جان خود را از دست داده اند.

در ماه آوریل، باب لی، توسعه دهنده Cash App و رئیس سابق فناوری Square، با ضربات چاقو کشته شد. مقامات این حمله را در 13 آوریل دستگیر کردند اما در مورد انگیزه این حمله اظهار نظری نکردند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا