اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین می تواند به شکل هفتگی صلیب طلایی منفجر شود: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، سیگنال صعودی را در نمودار هفتگی خود تأیید کرد.

میانگین متحرک ساده هفتگی بیت کوین (SMA) 50 برای اولین بار در تاریخ بالاتر از SMA 200 هفتگی قرار گرفت، که تایید کننده یک متقاطع طلای صعودی است که نشان می دهد یک بازار صعودی بلندمدت در جریان است.

نمای معاملاتی
نمودار هفتگی BTC/USD، با حسن نیت: TradingView

بیت کوین در سال ۲۰۲۳ یک تلاقی مرگ هفتگی را تجربه کرد و در انتهای بازار نزولی قرار گرفت. به سرعت تا سال ۲۰۲۴، بیت کوین از ۴۹۰۰۰ دلار فراتر رفت و به سطوحی رسید که از دسامبر ۲۰۲۱ مشاهده نشده بود، درست پس از تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار اولین ETF بیت کوین در ایالات متحده معامله شد.

بیت کوین همانطور که بسیاری از سرمایه گذاران انتظار داشتند سقوط کرده است، به طوری که پس از شروع معاملات ۱۱ صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در ایالات متحده، معاملات ارز دیجیتال ۱۶ درصد کمتر از بالاترین رقم بالای ۴۹۰۰۰ دلار تعیین شده بود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۰.۰۱ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۲۵۴۱ دلار رسید.

معراج بزرگ نزدیک است

پس از تایید ETF بیت کوین، به نظر می رسد سرمایه گذاران در حال آماده شدن برای نصف شدن بیت کوین آتی هستند که در آن انگیزه ماینینگ برای استخراج بیت کوین و درآمد کسب و کارهای استخراج بر اساس کد بیت کوین به نصف کاهش می یابد.

نصف شدن مورد انتظار در ماه آوریل مانند یک رویداد تسویه بازار برای ماینرها به نظر می رسد. اگرچه از لحاظ تاریخی پیش از آن، سود قابل توجهی در بیت کوین وجود داشته است که به سود سهام ماینینگ بوده است، این رویداد می تواند ماینرهای سودآور را از بازار خارج کند و به ماینرهای پایدارتر اجازه دهد تا سهم بازار را به دست آورند.

در حالی که نصف چهارم در ارتفاع بلوک ۸۴۰۰۰۰ برنامه ریزی شده است، تاریخ دقیق آن به دلیل نوسان طبیعی و ماهیت احتمالی بلوک های استخراج ناشناخته است.

شرکت تحلیل زنجیره ای گره شیشه ای او می‌گوید بهترین حدس او بر اساس میانگین فاصله بلوک فعلی این است که در حال حاضر ۱۰۰ روز با نصف شدن فاصله دارد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا