🚨 اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون بیت کوین میامی لفاظی “نبرد” علیه تنظیم کننده ها را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در بحثی در مورد «مبارزه با ارتش ضد ارزهای دیجیتال»، اعضای میزگرد تلاش کردند این تصور را که همکاری با قانونگذاران برای تنظیم ارزهای دیجیتال باید به عنوان یک نبرد در نظر گرفته شود را رد کنند.

سه سخنران شرکت کننده در روز صنعت در رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی در ۱۸ مه، در مورد مقررات دولتی و چگونگی مقابله صنعت کریپتو با «ارتش ضد کریپتو» بحث کردند.

این پنل توسط دیوید زل، یکی از بنیانگذاران موسسه سیاست بیت کوین مدیریت می شود، این پنل شامل Perianne Boring، موسس و مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، مینا هتوک، مدیر ارشد ارزهای دیجیتال و Web3 در Worldpay، حقوقی دانا سیراکیوز، شریک Tokoro Perkins بود. کوی، ظاهر شده است. .

این بحث پس از آن مطرح شد که Boring of Digital Commerce of Commerce پس از مقصر دانستن برخی از بحث‌ها در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در مورد رسوایی‌های اخیر در این زمینه به دلیل ماهیت این بحث، چشم‌انداز نظارتی فعلی را “فاجعه‌بار” خواند. بورینگ توضیح داد: «عناوین منفی زیادی وجود داشت. و این به تنظیم کننده ها مهمات زیادی برای سرکوب داد. “

بورینگ همچنین گفت که به نظر می رسد برخی از سیاستمداران کاملاً مخالف گسترش ارزهای دیجیتال و فناوری DeFi هستند زیرا “بعضی از سیاستمداران معتقدند این باید کنترل شود. همیشه با چشم انداز و اهداف ما مطابقت ندارد.” اما بورینگ معتقد است که می توان بر چنین چالش هایی غلبه کرد.

“در پایان روز، بیت کوین واقعا نشان دهنده ارزش های آمریکایی است، بنابراین ما بسیار مطمئن هستیم که می توانیم بر آنها غلبه کنیم. بیت کوین واقعا چه می کند؟ برای اولین بار در تاریخ، مردم می توانند مالکیت و کنترل خود را در دست بگیرند. – دارایی های دیجیتال.

دانا سیراکوز، رئیس مشترک گروه صنعت فین‌تک و یکی از رهبران بلاک چین، دارایی‌های دیجیتال و حضانت در شرکت حقوقی Perkins Coy، اظهارات بورینگ را پیگیری کرد و موافقت خود را اعلام کرد، اما در عین حال این موضوع برای شرکت حقوقی بسیار مهم بود. صنعت» گفت. از میزان همکاری که تاکنون بسیاری از نهادهای نظارتی انجام داده اند، غافل نشوید. “

مینا هتاک از Worldpay خاطرنشان کرد که هنوز کار قابل توجهی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده باید انجام شود و محیط کسب و کار دارایی دیجیتال فعلی برای شرکت‌هایی که نگران تغییر چشم‌انداز نظارتی هستند دشوار است.

مربوط: نظرسنجی نشان می دهد که استراتژی ارتش ضد رمزنگاری الیزابت وارن جواب نمی دهد

کاتک با استناد به نظارت نابرابر SEC گفت: “به عنوان مثال، اگر قصد دارید با شریکی وارد بازار شوید و آن شریک احتمالاً توسط اطلاعیه ولز ضربه بخورد، خطر بزرگی برای شرکت های Webto ایجاد می کند. این اتفاق خواهد افتاد.” او گفت.

در حالی که به نظر می رسید هر سه شرکت کننده در این مورد موافق بودند که مسائل نظارتی یک نگرانی کلیدی برای فضای رمزنگاری است، به نظر می رسید هیچ یک با فرض بحث موافق نبودند.

هنگامی که ناظم دیوید زل در واشنگتن پرسید که صنعت چگونه می تواند «مقابله کند»، آقای سیراکوز سریعاً پاسخ داد. به نظر من نباید خصمانه باشد. او ادامه داد: حتی ادعایی با چنین لفاظی در نهایت خطرناک است. کاتک در آخرین اظهارات خود همچنین افزود که معتقد است آموزش و همکاری دو راه مهم برای پیشبرد با تنظیم کننده ها هستند.

مجله: Coinbase Debacle، فلوریدا CBDC را ممنوع می کند، Ordinals با مناقشه روبرو می شوند

نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا