اخبار ارز دیجیتال

اندیکاتورهای بیت کوین درباره سود 21000 دلاری با بیدار شدن بیت کوین ده ساله هشدار می دهند

داده‌ها نشان می‌دهد که بیت‌کوین در بالاترین سطح شش هفته اخیر خود در حال رونق است و سودآوری را بار دیگر در کانون توجه قرار داده است.

پس از 10 سال خواب، بیت کوین (BTC) این هفته از خواب بیدار می شود زیرا قیمت بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود در شش هفته گذشته رسیده است.

داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که برخی از قدیمی‌ترین بیت‌کوین‌های «خفته» به گردش بازگشته‌اند.

روند BTC از خواب زمستانی خارج شد

هودلر پس از یک بازار نزولی یک ساله در حال تغییر مسیر است زیرا BTC/USD در اواخر اکتبر بهبودی را نشان می‌دهد.

به گفته گلس‌نود، تعداد بیت‌کوین‌هایی که قبلاً به مدت 7 تا 10 سال در کیف پول‌ها غیرفعال بودند، اما دوباره فعال نشده‌اند. حداکثر 1 ماه 29 اکتبر.

در واقع، این آخرین مورد از یک رشته رکوردهاست که بالاترین رکورد قبلی در 1 اکتبر مشاهده شده است.

آخرین عرضه فعال BTC در نمودار 7-10 سال پیش است. منبع: Glassnode/Twitter

اعداد دیگر سود خروجی تراکنش خرج نشده (UTXO) در 28 اکتبر به بالاترین سطح یک ماهه بالای 73 درصد رسید و نشان داد که قصد دارد از سطوح سپتامبر پیشی بگیرد.

گلس‌نود نشان می‌دهد که حرکت بیت‌کوین به سرعت اتفاق می‌افتد و به جای ضرر، سود به همراه دارد.

خروجی تراکنش خرج نشده بیت کوین (UTXO) در نمودار سود. منبع: Glassnode/Twitter

SOPR در محدوده کلید افزایش می یابد

داده‌ها از این نظریه حمایت می‌کنند که تمایل فزاینده‌ای برای مشارکت در کسب سود حتی در بین باتجربه‌ترین دارندگان بیت‌کوین با قیمت‌های فعلی وجود دارد.

مربوط: تسلیم شدن یا سود بردن؟نهنگ بیت کوین 32 هزار بیت کوین را از سال 2018 به حالت غیرفعال منتقل می کند

شاخص‌های کلیدی شبکه نشان می‌دهد که چنین فعالیت‌های سودآوری می‌تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد، حتی اگر قیمت نقدی فقط رشد متوسطی را نشان دهد.

آخرین اندازه‌گیری نسبت سود خروجی مصرف شده بیت‌کوین (SOPR) نشان می‌دهد که افزایش بیشتر قیمت، BTC/USD را در کشور سودگیر سنتی قرار می‌دهد.

SOPR اساساً نشان می دهد که چه مقدار از عرضه بیت کوین به صورت سود یا زیان فروخته می شود. با نوسان در اطراف 1، نسبت در بازارهای نزولی منفی است و بالاتر از 1 در طول یک روند صعودی می تواند نشان دهنده افزایش عرضه باشد و بر عملکرد قیمت تأثیر بگذارد.

خالق رناتو شیراکاشی در معرفی سال 2019 خود برای Metrics توضیح می دهد: «در یک بازار نزولی، همه در حال فروش هستند یا منتظر هستند تا در زمان سربه سر بفروشند.

زمانی که SOPR به 1 نزدیک می‌شود یا از آن فراتر می‌رود، مردم شروع به فروش کالاهای بیشتر و بیشتری می‌کنند زیرا به نقطه سر به سر می‌رسد. با افزایش عرضه، قیمت‌ها به شدت کاهش می‌یابد.»

نمودار نسبت سود مصرفی بیت کوین (SOPR).منبع: Glassnode

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، برخی از سیگنال های زنجیره ای نشان می دهد که تصویر ظریف تر است.

بایننس، بزرگترین صرافی از نظر حجم معاملات، این هفته بیشترین کاهش موجودی بیت کوین را در تاریخ ثبت کرد که نشان می دهد کاربران بیش از 55000 بیت کوین را در یک روز برداشت کرده اند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا