🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین می تواند با تصاحب ۲ تا ۵ درصد از ارزش بازار طلا به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد – معاون Hut8 Sue Ennis

سو انیس، معاون Hut8 معتقد است که تحولات جدید در فضای استخراج بیت کوین به ماینرهای با موقعیت مناسب کمک می کند تا پس از نصف شدن بیت کوین بعدی، پیشرفت کنند.

تحلیلگران و سرمایه گذاران موافق هستند که رویداد بعدی هاوینگ بیت کوین کمتر از ۹ ماه باقی مانده است و این نصف شدن، قیمت بیت کوین را به بالاترین حد تاریخ یا بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رساند.

علی‌رغم این باور، فقدان جریان‌های ورودی جدید به بازار ارزهای دیجیتال، بادهای مخالف اقتصاد کلان فعلی و حرکت اخیر قیمت بیت‌کوین به زیر ۳۰۰۰۰ دلار، در کوتاه‌مدت ایمان زیادی به این نظریه برانگیخته است.

سو انیس، معاون Hut8 در مصاحبه اخیر با پل بارون در مورد چگونگی عبور قیمت بیت کوین از ۱۰۰۰۰۰ دلار در سال آینده و چگونگی تاثیر نصف شدن آینده بر استخراج کنندگان بیت کوین بحث کرد. Hut8 در حال حاضر دارای ۹۱۵۲ بیت کوین است که ۸۳۰۵ بیت کوین شارژ نشده است. این شرکت ظرفیت هش ASIC 2.6 ETH/s را نصب کرد و Hut8 44.6 BTC را در ماه جولای استخراج کرد.

در طول مصاحبه، بارون پرسید که آیا افزایش دشواری بیت کوین برای ماینرها می تواند موج جدیدی از فشار فروش را بر قیمت بیت کوین ایجاد کند؟ بارون با استناد به داده‌های شاخص هشرت مشاهده کرد که افزایش سختی بیت کوین با کاهش قیمت بیت کوین همراه شد.

قیمت بیت کوین، سختی، تنظیم سختی.منبع: شاخص هشرات

بارون معتقد است که استخراج کنندگان بیت کوین را در نتیجه هاوینگ آینده می فروشند که نیاز به Asics بسیار کارآمد را ایجاد کرده است و سرمایه گذاران روند قیمت بیت کوین را قبل و بعد از هاوینگ پیش بینی می کنند.

به گفته انیس،

در حال حاضر تحرکات بی‌سابقه‌ای در صنعت معدن اتفاق می‌افتد، ما همچنان شاهد افزایش نرخ هش هستیم.

انیس توضیح داد:

چیزی که اکنون تغییر کرده این است که در حالی که قیمت بیت کوین اندکی کاهش می یابد، هش ریت همچنان در حال افزایش است. افراد تازه واردی وجود دارند.

انیس گفت که با تولید ۶ گیگاوات انرژی هسته ای و انرژی تجدیدپذیر در خاورمیانه، دولت های منطقه استخراج بیت کوین را به عنوان یک گزینه در نظر می گیرند که می تواند منجر به هش بیشتر به روشی تا حدودی وابسته به قیمت شود. برخط. این با نحوه عملکرد شرکت‌های تجاری عمومی مستقر در ایالات متحده و ماینرهای آینده‌نگر بسیار متفاوت است.

انیس گفت که برای زنده ماندن پس از هاوینگ، ماینرها باید در موقعیتی باشند که از “تک رشته” بودن خودداری کنند، به این معنی که علاوه بر استخراج بیت کوین، به راه های متعددی برای کسب درآمد نیاز دارند.

تنوع درآمد شامل بررسی برنامه های مختلف هوش مصنوعی، اختصاص بخشی از فضای رک انبار به پردازنده های گرافیکی برای شرکت هایی است که در آموزش هوش مصنوعی تخصص دارند، و احتمالاً ارائه خدمات تعمیرات ASIC درجه صنعتی؛ همچنین شامل مشارکت در طرح های پاسخگویی به تقاضا با تولیدکنندگان و توزیع کنندگان عمده انرژی است.

مربوط: سقوط به ۲۲۰۰۰ دلار در سپتامبر؟ – ۵ چیزی که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

قیمت بالاتر برنامه ریزی شده به لطف نصف کردن و نهایی بیت کوین ETF

سرمایه‌گذاران کریپتو سال‌ها منتظر راه‌اندازی یک ETF بیت‌کوین بوده‌اند، و علی‌رغم هجوم اخیر برنامه‌ها، هنوز تأییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را دریافت نکرده است.

علیرغم سابقه تاخیر و رد، انیس گفت: “داشتن یک ETF نقطه ای به بازار برای این طبقه دارایی فوق العاده صعودی است”، اما سهام ماینینگ یک هدف مکرر است. او همچنین هشدار داد که این تایید می تواند فشار فروش را بر سهام ماینینگ ایجاد کند. استثمار به عنوان یک سرمایه گذاری پروکسی برای بیت کوین.

انیس در مورد احتمال تایید ETF بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۳ گفت:

“قطعاً بهتر از ۵۰. دلیل واقعی من در مورد آن نظرم این است که بلک راک کلاه خود را در رینگ انداخت. بلک راک قدرتمند و بزرگترین مدیر پول در جهان است. برای آنها که کلاه خود را در رینگ بیندازند و بگویند این آنچه ما می خواهیم این است که میزان اهرمی که آنها در تلاش های گذشته خود در بازار داشته اند بسیار زیاد است.

انیس در مورد هدف احتمالی قیمت بیت کوین گفت:

“در چرخه بعدی، من قطعاً فکر می کنم هزینه هر بیت کوین می تواند ۱۰۰۰۰۰ دلار باشد. این بر اساس این است که آیا می تواند حتی ۲-۳٪ از ارزش بازار طلا را به خود اختصاص دهد.” اگر BTC بتواند حتی ۲-۳٪ از ارزش بازار طلا را بگیرد، قیمت فوق العاده بالا خواهد رفت و از ۱۰۰۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت. ”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Ray Salmond

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا