🚨 اخبار ارز دیجیتال

آیا ماکسیمالیسم بیت کوین در سال ۲۰۲۳ جالب است؟ جو هال افکار خود را به اشتراک می گذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جو هال حامی بیت کوین معتقد است که تمام پروژه های ارز دیجیتال دیگر در چند سال آینده به بیت کوین سقوط خواهند کرد.

در این قسمت هش خارج از، Elisha Owus-Akyaw از Cointelegraph که در آستانه بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی ضبط شده است با Joe Hall روزنامه نگار Cointelegraph در مورد معنای حامی بیت کوین (BTC) صحبت می کند. درباره وضعیت فعلی شبکه بیت کوین گفت. بحث‌ها از حداکثرگرای بیت‌کوین و زندگی بر اساس استانداردهای بیت‌کوین گرفته تا دستورات بیت‌کوین، توکن‌های BRC-20 و قیمت‌های بیت‌کوین را شامل می‌شد.

اولین درگیری هال با بیت کوین از طریق خرید وسایل از طریق اینترنت بود. برداشت اولیه او از اولین ارزهای رمزنگاری شده این بود که استفاده از آنها سخت است، اما در سال های بعد این موضوع تغییر کرد. هال توضیح می دهد که چندین رویداد شخصی او را بر آن داشت تا در طول همه گیری کووید-۱۹ زمانی را برای انجام تحقیقات گسترده در مورد بیت کوین بیابد. این تحقیق نظر او را تغییر داد و باعث شد متوجه شود که بیت کوین چقدر برای امور مالی جهانی انقلابی است.

در طول سال‌ها، جامعه بیت‌کوین فلسفه‌های متعددی را با هدف تعیین جایگاه بیت‌کوین در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و بیان نحوه درک برخی اعضای جامعه از بیت‌کوین توسعه داده است.هال بر این موضوع تاکید دارد با اشاره به تعداد فزاینده برچسب هایی که مردم از آنها به عنوان ناب گرایان بیت کوین، مینیمالیست ها، میانه روها و حداکثرگرایان یاد می کنند. هال استدلال می کند که در حالی که برچسب ها می توانند یک محیط سمی ایجاد کنند، دلایل خوبی برای وجود و استفاده منظم از آنها وجود دارد.

هال گفت که حداکثر گرا بیت کوین کسی است که فقط بیت کوین و هیچ ارز دیجیتال دیگری را در اختیار دارد و از آن استفاده می کند و به دنبال استفاده حداکثری از آن و به حداکثر رساندن تاثیر آن است. روزنامه نگار کوین تلگراف همچنین توضیح داد که حرفه او تنها به دلایل تجربی از سایر پلتفرم های مرتبط با رمزنگاری استفاده می کند.

هال همچنین تجربه خود را از زندگی بر اساس استاندارد بیت کوین در چند سال گذشته به اشتراک می گذارد. هال می گوید زندگی با بیت کوین راحت تر از پوند است. زیرا افراد بیشتری بیت کوین را می پذیرند تا پوند. اما او همچنین موضوعاتی مانند پرداخت مالیات و نوسانات قیمت را برجسته می کند که به عقیده او می تواند چیز خوبی باشد.

مربوط: انتزاع حساب می تواند میلیارد کاربر بعدی را به اتریوم – مدیر عامل شرکت Ambire – بیاورد

آخرین قسمت را ببینید آن را هش کن Joe Hall را در پادکست های Apple، Spotify، Google Podcasts یا TuneIn معرفی کنید. برای پادکست های آموزنده بیشتر، به صفحه پادکست های کوین تلگراف مراجعه کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا