اخبار ارز دیجیتال

ارزش بازار بیت کوین متا غول فناوری را افزایش می دهد، شکاف را با ویزا افزایش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ارزش بازار BTC از نظر ارزش بازار به جایگاه یازدهم در میان دارایی های برتر رسیده است و در حال حاضر پس از تولیدکننده خودروهای الکتریکی تسلا قرار دارد.

ارزش بازار بیت کوین (BTC) با وجود یک هفته آشفتگی در ارزهای دیجیتال پس از سقوط بانک سیلیکون ولی (SVB) و بانک های امضاکننده، توانست از غول فناوری متا پیشی بگیرد.

در زمان نگارش این مقاله، داده های ارزش بازار شرکت نشان می دهد که ارزش بازار بیت کوین به 471.86 میلیارد دلار رسیده است که از ارزش بازار متا 469 میلیارد دلاری فراتر رفته است.

شرکت Market Cap نظارت و رتبه‌بندی در زمان واقعی ارزش بازار ارزهای دیجیتال، شرکت‌های فهرست شده، فلزات گرانبها و ETFها را ارائه می‌کند.

ارزش بازار بیت کوین در مقایسه با سایر دارایی ها.منبع: ارزش بازار شرکت

تنها 24 ساعت پیش، ارزش بازار بیت کوین تقریباً 37 میلیارد دلار کمتر از ارزش بازار متا به 433.49 میلیارد دلار در مقایسه با ارزش بازار 469 میلیارد دلاری متا رسید.

با این حال، ارزش بازار بیت کوین در 24 ساعت گذشته 9.7 درصد افزایش یافته است و این ارز دیجیتال را به جایگاه یازدهم در میان دارایی های برتر از نظر ارزش بازار، درست پس از سازنده خودروهای الکتریکی تسلا، رسانده است.

در 20 فوریه، Cointelegraph گزارش داد که BTC غول پردازش پرداخت Visa را برای سومین بار در تاریخ خود واژگون کرد، کمی جلوتر از شرکت پرداخت.

مربوط: داده‌های زنجیره‌ای بیت‌کوین نشان‌دهنده شباهت‌های مهم بین افزایش قیمت بیت‌کوین در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۳ است.

شکاف بین دو ارزش بازار در حال حاضر بیش از 20 میلیارد دلار است، اما هنوز با طلای شماره یک با ارزش بازار 12.59 تریلیون دلار فاصله زیادی دارد.

قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته 8.72 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 24441 دلار آمریکا است.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا