🚨 اخبار ارز دیجیتال

جزیره مادیرا ایجاد مرکز تجاری بیت کوین برای نوآوری را اعلام کرد

رئیس جمهور مادیرا این اعلامیه را طی گفتگو با شاهزاده فیلیپ صربستان در بیت کوین آمستردام اعلام کرد و متعهد شد بر همکاری و توسعه فناوری تمرکز کند.

میگل آلبوکرکی، رئیس جمهور مادیرا، برنامه‌های خود را برای ایجاد یک مرکز تجاری بیت کوین برای تقویت نوآوری در منطقه اعلام کرده است. این بیانیه در خلال گفتگو با شاهزاده فیلیپ صربستان در دومین روز بیت کوین آمستردام ۲۰۲۳ بیان شد.

شاهزاده فیلیپ به مرکز تجاری جدید بیت کوین ابراز علاقه کرد و نقش آن را در توسعه فناوری و مشارکت ها برجسته کرد. پرزیدنت آلبوکرکی به خاستگاه هاب در مادیرا و فرصت های آن برای همکاری همه جانبه اشاره کرد.

به گفته پرزیدنت آلبوکرکی، ایده مرکز تجاری بیت کوین با گروهی از متخصصان سخت کوش آغاز شد و برای هر کسی که بخواهد همکاری کند باز است. مادیرا یک منطقه خودمختار در پرتغال است که با اجرای سیاستی که سرمایه گذاران بیت کوین را از پرداخت مالیات بر درآمد شخصی در منطقه معاف می کند، بیت کوین را پذیرفته است.

رئیس جمهور آلبوکرکی و شاهزاده فیلیپ در بیت کوین آمستردام ۲۰۲۳ منبع تصویر: کوین تلگراف

شاهزاده فیلیپ از معرفی بیت کوین توسط مادیرا تمجید کرد و آن را یک فناوری پیشرفته و یک پروتکل امن و باز شبیه به اینترنت خواند. ولیعهد صربستان که در ۳۱ ژانویه به عنوان حامی بیت کوین و افسر ارشد امنیت (CSO) شناخته می شود، با قانونگذاران سراسر جهان در مورد مزایای پذیرش بیت کوین در کشورهایشان لابی کرده است.

به گفته رئیس مادیرا، دولت مادیرا تمرکز اقتصاد منطقه را به فناوری، صنعت فناوری پیشرفته، هوش مصنوعی و بیت کوین تغییر می دهد.

مربوط: اگر SEC به حکم Grayscale Spot Bitcoin ETF اعتراض نکند، چه؟

در جریان کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۲ در میامی، فاش شد که مادیرا بیت کوین را پذیرفته است و ساکنانی که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند از مالیات بر درآمد شخصی معاف خواهند شد. رئیس جمهور آلبوکرکی گفت: “من به آینده و بیت کوین اعتقاد دارم. مردم مادیرا که در خرید و فروش بیت کوین شرکت می کنند هیچ گونه تعهد مالیاتی مربوط به درآمد شخصی خود نخواهند داشت.”

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارش میدانی

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا