اخبار ارز دیجیتال

نقص آرم بیت کوین در آثار هنری اصلی ۱۲ سال بعد پیدا شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

علاقه مندان به بیت کوین روایت «کوچک کردن» را در طول بازار نزولی ارزهای دیجیتال موعظه می کنند، اما اگر روی لوگوی اصلی بیت کوین بزرگنمایی کنید، یک خط نارنجی کوچک از پس زمینه به سمت «₿» سفید مشاهده خواهید کرد.

ساتوشی ناکاموتو به‌عنوان خالق ناشناس بیت‌کوین (BTC) شناخته می‌شود، اما مشارکت‌های فداکارانه اعضای جامعه (معدن‌ها، توسعه‌دهندگان، طراحان، مالکان، و سرمایه‌گذاران) به تحقق چشم‌انداز اصلی کمک کرده است. اغلب نادیده گرفته می‌شود. اما مشخص شد که یکی از این کمک های مهم برای بیش از ۱۲ سال ناقص بوده و با چشم غیرمسلح قابل مشاهده نیست.

در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۰، bitboy عضو bitcointalk.org (بدون ارتباط با یوتیوبر BitBoy Crypto) یک فایل برداری از آرم نمادین بیت کوین را پست کرد که به طور گسترده در سراسر جهان پذیرفته شده است. علاقه مندان به بیت کوین روایت «کوچک کردن» را در طول بازار نزولی ارزهای دیجیتال موعظه می کنند، اما اگر روی لوگوی اصلی بیت کوین بزرگنمایی کنید، یک خط نارنجی کوچک از پس زمینه به سمت «₿» سفید مشاهده خواهید کرد.

این اطلاعات ابتدا توسط عضو توییتر Crypto @_Bosch_ فاش شد، که بعداً لوگوی به روز شده بیت کوین را پس از حذف علامت و بهبود نسبت های سبک آن به اشتراک گذاشت. پس از بررسی بیشتر، عضو انجمن @skyler_fs یافت ₿ یکی از انحناهای لوگو هم صاف نبود.

تحقیقات کوین تلگراف در مورد ادعاهای فوق، نقص های یافت شده در بردار اصلی بیت کوین را تأیید می کند. تصویر زیر دو مکان را نشان می دهد که مشکل طراحی میکروسکوپی وجود دارد.

۱۴ سال بعد، دو نقص در لوگوی بیت کوین پیدا شد.منبع: کوین تلگراف

این افشاگری بر نحوه عملکرد بیت کوین تأثیر نمی گذارد و اعضای جامعه هیچ نگرانی در مورد آن ابراز نکرده اند. حتی اگر کسی پس از رفع نقص، بردار جدیدی ایجاد کند، توسط جریان اصلی پذیرفته نخواهد شد مگر اینکه جامعه تصمیم دیگری بگیرد.

مطالب مرتبط: آیا می توان با بیت کوین به آزادی مالی دست یافت؟

شرکت استخراج بیت کوین CleanSpark به جمع آوری تجهیزات از ماینرهای مضطرب ادامه می دهد، زیرا بازار همچنان در مسیری مثبت به سمت بهبودی قرار دارد.

گری وکیارلی، مدیر مالی CleanSpark گفت که این شرکت “رشد انفجاری” را در سال ۲۰۲۳ از طریق ادغام و تملک پیش بینی می کند.

وی افزود: با توجه به استراتژی ما در مورد M&A، ما یکی از تهاجمی ترین استخراج کنندگان در دستیابی به زیرساخت ها و ماشین آلات بوده و خواهیم بود.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا