اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به اوج های جدید سپتامبر رسید، بیت کوین 23 میلیون دلار کوتاه شد

سفته بازان بیت کوین با افزایش سرسام آور حرکات قیمت بیت کوین یک شبه سوزانده می شوند، فقط برای اینکه جهت معکوس شود و تمام سودها بازگردانده شوند.

بیت کوین (BTC) یک “فشار کوتاه” کلاسیک را تجربه کرد که باعث بالا رفتن قیمت های جدید در ماه سپتامبر شد و نوسانات را تا شروع معاملات وال استریت در 8 سپتامبر افزایش داد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

بیت کوین رفت و برگشت تا 24400 دلار ارائه می دهد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که حرکت قیمت بیت‌کوین به طور یکسان باعث انحلال شورت و لانگ می‌شود.

بیت کوین روز قبل حرکت صعودی داشت و پس از پایان روز به بیش از 26400 دلار رسید.

با این وجود، کاهش بعدی بیت کوین/دلار آمریکا دایره کاملی را به همراه داشت و بیت کوین/دلار آمریکا در زمان نگارش این مقاله به زیر سطح 26000 دلار سقوط کرد.

نتیجه جریمه معامله گرانی بود که عقب مانده و بازار را بالا و پایین می کنند. بر اساس داده های منبع نظارتی CoinGlass، کل مبلغ انحلال کوتاه مدت در 7 سپتامبر 23.5 میلیون دلار بود و مبلغ انحلال بلند مدت در 8 سپتامبر هنوز مشخص نیست.

نمودار انحلال بیت کوین/دلار (اسکرین شات).منبع: Coinglass

Skew تاجر محبوب در بخشی از پوشش شبانه X (توئیتر سابق) نوشت: “همانطور که انتظار می رفت، سهام کوتاه شکار شد.”

معامله گر همکار Daan Crypto Trades توجه را به اهمیت بازیابی زمین از دست رفته از ماه اوت جلب کرد.

او گفت: «پس از آزمایش‌های فراوان، بیت‌کوین بالاخره توانست از قیمت بازگشایی ماهانه خود در ماه سپتامبر پیشی بگیرد. در حال حاضر در حال آزمایش مجدد است. گفت X تعداد مشترکان آن روز.

سوال این است که آیا می تواند به اندازه مقاومت حمایت کند یا خیر. ”

داده‌های CoinGlass تأیید می‌کند که انتظارات بازار به‌طور مناسبی نسبت به سال 2023 تعصب دارند و قیمت بیت‌کوین در ماه سپتامبر نزدیک به 10 درصد کاهش یافته است.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (عکس از صفحه نمایش).منبع: Coinglass

تحلیلگر: قیمت بیت کوین “اصلاح نهایی” را تثبیت می کند

معامله گر کریپتو تونی در ادامه قدرت حرکت قیمت یک شبه را رد کرد و توصیه کرد که 26600 دلار خط قرمزی است که باید از آن عبور کرد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین در سال 2025 به بالاترین ارزش خود می رسد؟ ایده های قیمت بیت کوین “راه اندازی بازار گاوی” را نشان می دهد

او گفت: “یک جهش خوب از محدوده پایین 25600 دلار وجود داشت، اما نتوانست به محدوده بالاتر ادامه دهد و دوباره در محدوده میانی گیر کرده است.” توضیح داد یک نمودار توضیحی نیز گنجانده شده است.

تا زمانی که 26600 دلار را پاک نکنم نمی توانم بیت کوین را وارد کنم.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/X

پس از بازگشت به قلمرو آشنا از هفته اول سپتامبر، BTC/USD همچنان میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) خود را حفظ می کند که در حال حاضر روی 25674 دلار است.

مایکل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، در مورد تعامل بین بیت کوین و متحرک متحرک متحرک 200 هفته ای در چرخه های قبلی، گفت که این بار بازار می توانست جرأت کند بگوید که در میانه یک « “کاهش قیمت BTC”.

در بخشی از این تفسیر آمده است: «از نظر فنی، ما فقط می‌توانیم روی روند قیمت در سال 2019 تمرکز کنیم، اما این مبنای روشنی را ارائه نمی‌کند.)، بازار فعلی می‌تواند با آن چرخه مرتبط باشد.

“در این رابطه، این اصلاحیه نهایی است.”

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا