🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران توضیح می دهند که بیت کوین احتمالاً پس از بحران بانکی از تمام دارایی های رمزنگاری پیشی خواهد گرفت.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایک مک‌گلون، تحلیلگر بلومبرگ، می‌گوید که بحران بانکی احتمالاً کاتالیزور بازار صعودی ارزهای دیجیتال خواهد بود، و بیت کوین احتمالاً از تمام دارایی‌های کریپتو بهتر عمل خواهد کرد.

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، بحران بانکی کاتالیزوری برای شروع بازار صعودی ارزهای دیجیتال است و بیت کوین (BTC) احتمالاً از سایر ارزهای دیجیتال برتری خواهد داشت.

مک‌گرون گفت که اعتماد به موسسات مالی سنتی پس از شکست بانک‌های بزرگی مانند بانک سیلیکون ولی و کردیت سوئیس متزلزل شده است و به گفته مک‌گرون، بیت کوین به‌عنوان یک پوشش در برابر ریسک بانکی جذاب‌تر شده است.

مک گلون گفت که اقتصاد ایالات متحده در رکود به سر می برد زیرا فدرال رزرو ایالات متحده در کاهش سیاست های پولی با وجود بحران بانکی مردد است.

این محیط کلان در نهایت به نفع بیت کوین است و از سایر ارزهای دیجیتال بهتر است.

مک گلون خاطرنشان کرد: “نشانه هایی وجود دارد که بیت کوین در حال اوج گرفتن است زیرا S&P 500 می تواند به زیر ۴۰۰۰ سقوط کند همانطور که بیت کوین می تواند بالای ۲۵۰۰۰ دلار بماند.”

برای اطلاع از اینکه چگونه سقوط بانک ها جرقه بازار صعودی بعدی بیت کوین را زده است، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. فراموش نکنید که در کانال ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا