اخبار ارز دیجیتال

شرکت بیت کوین لایتنینگ ریور 35 میلیون دلار در میان “موج جدید نهادسازی” جمع آوری کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الکس لیشمن، مدیرعامل ریور گفت: “ما شاهد افزایش علاقه به بیت کوین هستیم که عمدتاً به دلیل پذیرش توسط مشاغل و موسسات است.” “این توسط هیاهو تحریک نمی شود.”

موج معمولی بیت کوین ممکن است خاموش شده باشد، اما جریان پنهان سرمایه گذاری در شرکت های فقط بیت کوین همچنان ادامه دارد. ریور، یک شرکت فناوری و خدمات مالی بیت کوین (BTC) مستقر در ایالات متحده، اخیراً در کانون توجه قرار گرفته است.

ریور یک دور سرمایه گذاری 35 میلیون دلاری سری B را با وجود بازار نزولی اعلام کرده است. Kingsway Capital با مشارکت مشارکت کنندگان برجسته از جمله پیتر تیل، بنیانگذار Paypal، Cygni، Goldcrest و Valor Equity Partners، دور را رهبری کرد.

به گفته الکس لیشمن، مدیرعامل ریور، موج جدید علاقه به بیت کوین “در درجه اول توسط پذیرش شرکتی و نهادی هدایت می شود.” او اضافه کرد:

“این توسط هیاهو تحریک نشده بود. ورشکستگی بانک ها و کمک های مالی امسال زنگ خطری بود، شکاف هایی را در سیستم مالی سنتی آشکار کرد و یادآوری این بود که چرا بیت کوین بسیار مهم است. بیت کوین مسیری امن به سوی جهانی قوی تر و شفاف تر است. اقتصاد.” ”

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو یکی از بزرگترین گره های لایتنینگ بیت کوین را مدیریت می کند که امکان مدیریت پرداخت و نقدینگی را برای شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم می کند.

برترین گره های لایتنینگ بیت کوین بر اساس ظرفیت. منبع: River.com

River Lightning API به کسب و کارها اجازه می دهد تا به راحتی با شبکه لایتنینگ ادغام شوند. این سرویس در حال حاضر یکی از بازیگران اصلی در فضای پرداخت بیت کوین است. کیف پول Chivo السالوادور از River برای پرداخت های بیت کوین تقریباً آنی و تقریباً رایگان استفاده می کند.

ریور اولین پذیرنده شبکه لایتنینگ، همراه با صرافی های ارزهای دیجیتال جهانی مانند Bitfinex و Kraken بود.

تصویری از ظرفیت و کانال های متصل گره رعد و برق رودخانه. منبع: Mempool.space

علاوه بر این، از آنجایی که جهان به تدریج به شبکه های پرداخت کم هزینه و پرتوان عادت می کند، این امکان وجود دارد که بزرگترین صرافی های جهان، کوین بیس و بایننس، به زودی لایتنینگ را به کار گیرند. ریشمو، مدیر عامل ریور، در گفتگو با کوین تلگراف در کنفرانس Advancing Bitcoin در لندن، گفت:

“من فکر می کنم ما هنوز در مراحل اولیه هستیم. آره، چیزهای بسیار خوبی در حال وقوع است.

او همچنین گفت که این مهم است که افراد بیشتری «به عقب از مشکلات واقعی انسانی کار کنند». ما بیشتر به آن نیاز داریم با توجه به افزایش سرسام آور کارمزد تراکنش ها در زنجیره اصلی توسط علاقه مندان به memecoin، صرافی ها و شرکت های ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتر ممکن است به عنوان راه حل به شبکه لایتنینگ مراجعه کنند.

مربوط: وضعیت شبکه لایتنینگ بیت کوین در سال 2023

ریور به فهرست سریع‌ترین رشد شرکت‌های بیت‌کوین می‌پیوندد که در طول بازار نزولی سرمایه جذب می‌کنند. ارائه دهنده خدمات حضانت Unchained Capital اخیراً 60 میلیون دلار جمع آوری کرده است و برنامه آموزشی السالوادور سرمایه گذاری هنگفتی را از طرفداران بیت کوین در سراسر جهان دریافت کرده است.

نویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا