اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پرداخت های جهانی را از «عصر فکس» – رئیس سابق پی پال – خارج می کند

دوره های اندرو تیت

مارکوس گفت که برخلاف اطلاعاتی که می توان از طریق ایمیل به اشتراک گذاشت، هنوز هیچ پروتکل جهانی برای انتقال پول وجود ندارد.

اطلاعات امروزی را می توان به راحتی از طریق اینترنت از طریق ایمیل یا متن منتقل کرد، اما به گفته یکی از رئیسان سابق PayPal، پرداخت های جهانی هنوز در “عصر دستگاه های فکس” گیر کرده است.

در مصاحبه ای با CNBC در 11 سپتامبر، مدیر اجرایی سابق PayPal و یکی از بنیانگذاران LiteSpark، یک سرویس پرداخت متخصص در بیت کوین لایتنینگ، گفت که شبکه لایتنینگ بیت کوین برای ارسال پول در سراسر حوزه های قضایی یک دردسر است. او گفت که معتقد است که این فرآیند می تواند حل شود.

“اگر من استعفا بدهم [someone] اگر می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، فقط آدرس ایمیل آنها را بخواهید و می توانید لحظه بعد به راحتی یک ایمیل ارسال کنید. [and] مارکوس گفت، شما همچنین می توانید پیامک ارسال کنید.

او گفت اما هیچ پروتکل جهانی برای انتقال پول از طریق اینترنت وجود ندارد.

“اگر بخواهم برای آنها پول بفرستم، [but] آنها نمی توانند این کار را انجام دهند مگر اینکه شهروندان آمریکایی باشند که از همان برنامه های فین تک استفاده می کنند که شما در اینجا استفاده می کنید. بنابراین ما هنوز در عصر فکس پرداخت های بین المللی هستیم. ”

مارکوس توضیح داد که در این مورد، ارسال پول به غیر مقیم ایالات متحده مستلزم دریافت شماره حساب بانکی، رفتن به یک بانک محلی و پرداخت 50 دلار هزینه بین‌المللی است.

مارکوس افزود: “اگر جمعه بعد از ساعت 5 بعدازظهر بروید، شانس ندارید.”

مارکوس که در ماه می 2022 یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Lightspark است، گفت که شرکت او در حال حاضر در حال رقابت برای حل این مشکل با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین است.

مربوط: سقوط قیمت بیت کوین به زیر 25000 دلار – فرصت یا نشانه ای از فاجعه در آینده؟

با این حال، رئیس سابق PayPal معتقد است که در نهایت بیت کوین لایتنینگ برای خریدهای روزمره زیاد استفاده نخواهد شد، بلکه عمدتاً برای حواله های بین المللی استفاده می شود.

در واقع، دیدگاه ما این است که بیت کوین ارزی نیست که مردم برای خرید چیزها از آن استفاده کنند.» رئیس LightSpark توضیح داد که از آن برای انتقال دلار آمریکا به گیرندگان به شکل دلار آمریکا استفاده خواهد شد.

مارکوس گفت که با ترکیب لایه پرداخت بیت کوین با پرداخت های بلادرنگ لایتنینگ، می توان با هزینه بسیار کم به نهایی شدن نقدینگی دست یافت.

مجله: مجله: Recursive Inscription — «ابر رایانه» بیت کوین و BTC DeFi به زودی


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا