اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده بیت کوین Ledn حساب های نرخ بهره ETH، USDT را راه اندازی می کند

با تحریک درخواست‌های کاربران، شرکت سنتی وام‌دهی بیت‌کوین Ledn در حال عرضه یک محصول بازدهی اتریوم است.

پلتفرم وام دهی Ledn علیرغم ریشه در وام دهی بیت کوین (BTC)، افزایش بازدهی اتریوم (ETH) را به دنبال درخواست کاربران برای جایگزینی محافظت شده برای سهامداری دستی اتریوم (ETH) اعلام کرده است. آغاز ارائه را اعلام کرد.

شرکت جزیره کیمن یک پیشنهاد ETH را به محصول حساب رشد خود اضافه کرده است و اکنون به کاربران یک تسهیلات بسته برای کسب سود در سپرده‌های بیت‌کوین و سکه USD (USDC) خود ارائه می‌کند.

اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، تمایل کاربران به وسیله ای را برای کسب سود در دارایی های ETH خود بدون نیاز به سهامداری دستی و مدیریت اتر خود از طریق استخرهای اشتراک مایع نشان می دهد.

این شرکت مالی همچنین خاطرنشان می‌کند که حساب‌های رشد آن به‌طور خاص از دیگر محصولات و خدمات لدن گرفته شده است. ETH سپرده شده فقط در معرض طرف‌هایی قرار می‌گیرد که بازدهی را از مبلغ شرط‌بندی شده ایجاد کنند. این بدان معناست که حتی در صورت ورشکستگی لدن، سپرده های کاربران تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

مطالب مرتبط: کوین‌بیس پلتفرم وام‌دهی کریپتو را برای موسسات ایالات متحده راه‌اندازی می‌کند

این امر به ویژه با توجه به شکست‌های برجسته برخی از برجسته‌ترین شرکت‌های وام‌دهنده رمزنگاری در صنعت کریپتو بسیار مهم است. شرکت‌هایی مانند سلسیوس، وویجر و Three Arrows Capital (3AC) مشکلات احتمالی شیوه‌های وام دهی بیش از حد و مشکوک را که صنعت را آزار داده است، برجسته می‌کنند.

Mauricio Di Bartolomeo، مدیر ارشد استراتژی Ledn گفت که کاربران Ledn همچنان در مورد پیشنهاد اتر سوال می‌پرسند و معتقدند که این یک جایگزین ترجیحی برای سهام ETH خود مدیریتی است.

راه‌اندازی این گزینه بازدهی بسیار آسان‌تر از سهام ETH بومی است. با نگاهی به آینده، ما متعهد هستیم که در ماه‌های آینده پشتیبانی ETH را در مجموعه محصولات Ledn ارائه کنیم.

لدن همچنین از راه اندازی دومین حساب رشد استیبل کوین خود خبر داد که به کاربران امکان می دهد از 12 اکتبر با واریز به توکن های USDT سود کسب کنند. این خدمات جدید برای کاربران ایالات متحده یا کانادا در دسترس نیستند.

Ledn تنها شرکت بیت کوین نیست که به تدریج از ارزهای دیجیتال غیر از BTC پشتیبانی می کند. Casa، یک پلتفرم کیف پول غیرقانونی که به عنوان یک سرویس فقط بیت کوین شروع به کار کرد، در ژوئن 2023 ذخیره سازی ETH چند امضایی را راه اندازی کرد.

ردون همچنین در آگوست 2023 همکاری با شرکت املاک و مستغلات جزایر کیمن Parallel را اعلام کرد که به کاربران کریپتو اجازه می دهد تا در املاک و مستغلات به عنوان وسیله ای برای اخذ اقامت نهایی سرمایه گذاری کنند.

مجله: وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا