🚨 اخبار ارز دیجیتال

وام دهنده بیت کوین کره جنوبی دلیو قصد دارد از رگولاتورها شکایت کند: گزارش

در ماه ژوئیه، تنظیم کننده های مالی کره جنوبی دریو را به کلاهبرداری و اختلاس متهم کردند و دارایی های او را توقیف کردند.

وام دهنده بیت کوین کره جنوبی، دلیو، یک شکایت اداری علیه رگولاتورها به دلیل تفسیر نادرست از قانون تنظیم کرده است و گزارش شده که برای تحقیقات و جریمه سنگین آماده شده است.

بر اساس گزارشی که در یک روزنامه محلی منتشر شد، دلیو وام دهنده بیت کوین گفت که اتهامات تقلب و اختلاس توسط کمیسیون خدمات مالی (FSC) بی اساس است. سرمایه‌داران ارزهای دیجیتال استدلال می‌کنند که تنظیم‌کننده‌ها به‌طور ناعادلانه این قانون را در غیاب مقررات روشن در مورد سپرده‌گذاری دارایی‌های مجازی و محصولات مدیریتی اعمال کرده‌اند.

این گزارش فاش کرد که واحد اطلاعات مالی (FIU) از طریق اعلامیه تحریم در اول سپتامبر، اخراج جونگ سانگ هو، مدیرعامل Derio را توصیه کرد. Derio استدلال کرد که این نشانه روشنی است که مقامات مالی به Derio فشار می آورند تا بسته شود. آنها به جای اینکه به آنها فرصتی برای بازسازی بدهند، کسب و کار خود را نابود می کنند. FIU همچنین یک تعلیق سه ماهه برای Derio اعمال کرد و او را ۱.۳۴ میلیون دلار (تقریباً ۱.۸۳ میلیارد وون) جریمه کرد.

این شرکت همچنین هشدار داد که توقیف دارایی ها توسط رگولاتورها می تواند عملیات آن را به خطر بیندازد.

جئونگ سانگ هو، مدیرعامل Derio، گفت: «آخرین تحریم‌های FIU فضای زیادی را برای تفسیرهای قانونی ناعادلانه و اعمال خودسرانه باقی می‌گذارد و این اقدامات مقامات مالی صنعت دارایی‌های دیجیتال داخلی را نابود می‌کند.» یک احتمال.»

مربوط: بانک های بریتانیا در خطر لغو مجوز برای مشتریانی هستند که تراکنش های بانکی خود را به دلیل دیدگاه های سیاسی لغو می کنند

موضوعات متناقض اصلی، تفسیر قوانین فعلی در مورد اینکه آیا یک شرکت مالی که با استفاده از دارایی‌های رمزنگاری به عنوان وثیقه وام می‌دهد، یک تجارت دارایی رمزنگاری محسوب می‌شود یا خیر، و اینکه آیا اعمال قفل تحت «قیمت» دارایی‌های رمزنگاری قرار می‌گیرد یا خیر. بودن. بر اساس قانون مالی خاص.

آقای دلیو استدلال کرد که مشخص نیست که آیا سپرده‌های دارایی مجازی و محصولات مدیریتی تحت قوانین فعلی محصولات مالی محسوب می‌شوند یا خیر. یکی از وکلای این شرکت اشاره کرد که هیچ گونه مقررات قانونی مرتبط با دارایی مجازی در رابطه با تجارت مدیریت دارایی مجازی وجود ندارد.

این وکیل دادگستری گفت: تفسیر خودسرانه FIU از سپرده‌های دارایی مجازی و محصولات مدیریتی به عنوان محصولات سرمایه‌گذاری مالی و اعمال تحریم‌ها، مصداق تفسیر نادرست از قانون است.

مجله: وام مسکن با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه: آیا خطرات آن بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا