اخبار ارز دیجیتال

مدیریت دارایی های دیجیتال با ۶۸.۳ میلیارد دلار به اوج خود می رسد، بیت کوین با ورودی ۵۷۰ میلیون دلاری پیشتاز است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در آخرین به روز رسانی مالی، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال با تجربه افزایش قابل توجهی داشت و ورودی هفتگی به ۵۹۸ میلیون دلار رسید. آخرین گزارش CoinShares نشان می دهد که این چهارمین هفته متوالی جریان نقدی مثبت به این بخش است. مجموع جریان های ورودی از ابتدای سال تاکنون بیش از ۵.۷ میلیارد دلار بوده است که نشان دهنده ۵۵ درصد از رکورد ورودی مشاهده شده در سال ۲۰۲۱ است.

کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) از این هفته دارایی های دیجیتال با ۶۸.۳ میلیارد دلار به اوج خود رسید. این رقم بالاترین رقم ثبت شده از دسامبر ۲۰۲۱ است که نشان دهنده بهبود قابل توجه و علاقه سرمایه گذاران به فضای دارایی دیجیتال است. با این حال، شایان ذکر است که این اوج همچنان زیر بالاترین رکورد تاریخی ۸۷ میلیارد دلاری است که در نوامبر ۲۰۲۱ شاهد بودیم، که نشان می‌دهد هنوز فضایی برای رشد و بهبود در بازار وجود دارد.

بیت کوین بر چشم انداز تسلط دارد

بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار، بر جریان‌های ورودی غالب بود و تنها در هفته گذشته به ۵۷۰ میلیون دلار رسید. این مقدار قابل توجه، ورودی سالانه به بیت کوین را به ۵.۶ میلیارد دلار می رساند. علیرغم افزایش اخیر قیمت بیت کوین، جریان کوچکی به موقعیت های کوتاه بیت کوین به مبلغ ۳.۹ میلیون دلار وارد شده است که نشان می دهد سرمایه گذاران رویکردی محتاطانه اما خوش بینانه را در پیش گرفته اند.

سایر دارایی های دیجیتال نیز شاهد فعالیت های مختلفی بوده اند. اتریومدومین ارز دیجیتال بزرگ شاهد ورود ۱۷ میلیون دلاری بود. Chainlink و XRP به ترتیب با ۱.۸ میلیون دلار و ۱.۱ میلیون دلار ورودی دنبال شدند. با این حال، سولانا با خروج ۳ میلیون دلاری مواجه شد که احتمالاً به دلیل تأثیر قطعی شبکه اخیر بر اعتماد سرمایه گذاران است.

برخلاف جریان‌های مثبتی که در ارزهای دیجیتال مشاهده می‌شود، سهام بلاک چین هفته گذشته کاهشی را تجربه کرد و مجموعاً ۸۱ میلیون دلار خروجی داشت. این نشان می دهد که علیرغم علاقه فزاینده به دارایی های دیجیتال، سرمایه گذاران سهام احتمالاً به دلیل ماهیت بی ثبات بازار و عدم قطعیت های نظارتی محتاط هستند.

روندهای اخیر در سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال، چشم انداز مختلط اما به طور کلی خوش بینانه را برجسته می کند. بیت کوین با عملکرد قوی به رهبری خود ادامه می دهد اعتماد سرمایه گذار. با این حال، رویکرد محتاطانه ای که در سهام بلاک چین مشاهده می شود و نتایج متفاوت در مناطق و دارایی های مختلف، پیچیدگی و ماهیت در حال تحول بازار دارایی دیجیتال را برجسته می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا