اخبار ارز دیجیتال

گزارش: با افزایش تب توسط تنظیم‌کننده‌ها، بیت کوین پیشتاز بهبود بازار کریپتو است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سهام ماینینگ افزایش یافت، اما VCها محتاط هستند زیرا امیدوارند بازار ارزهای دیجیتال بهبود یابد.

مارس یک ماه پرفراز و نشیب برای صنعت ارزهای دیجیتال بود. بیت کوین (BTC) به بهترین قیمت بسته شدن هفتگی خود در ۱۰ ماه گذشته رسید و بسیاری را امیدوار کرد که بازار نزولی به پایان برسد. یکی از محرک های اصلی این انتظار، ورشکستگی های زنجیره ای بانک ها در آمریکا بود. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو تاکید کرده است که کاهش نرخ بهره بخشی از موارد پایه او برای سال ۲۰۲۳ نیست، اما این امر باعث شده است که سرمایه گذاران انتظار کاهش نرخ بهره را در اواخر سال جاری داشته باشند.

با این حال، خوش‌بینی نسبت به محیط کلان با یک سرکوب نظارتی بر صنعت ایالات متحده خنثی می‌شود. این محیط مختلط به طور قابل توجهی متفاوت از حرکات معمولی بازار گاو و خرس است که صنعت کریپتو به آن عادت کرده است و به طرق مختلف بر بخش‌های مختلف تأثیر می‌گذارد.

برای کسانی که در مورد درک بخش‌های مختلف فضای کریپتو جدی هستند، Cointelegraph Research یک گزارش ماهانه Insights Investors منتشر می‌کند که به سرمایه‌گذاری خطرپذیر، مشتقات، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، مقررات و موارد دیگر می‌پردازد. گزارش‌های ماهانه ما که توسط کارشناسان برجسته در این موضوعات مختلف گردآوری شده است، ابزاری ارزشمند برای یک مرور سریع از وضعیت فعلی صنعت بلاک چین است.

گزارش این ماه را در پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف دانلود و خریداری کنید.

رکود تورمی احتمالی VC ها را به تاخیر می اندازد

بر اساس به‌روزرسانی پایگاه‌داده سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر Cointelegraph Research، فعالیت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت بلاک چین در ماه مارس به میزان قابل‌توجهی کاهش یافت و تنها با ۵۹ معامله انفرادی، نسبت به فوریه ۹۶ کاهش یافت. این نشان دهنده کاهش ۳۸.۵ درصدی در فعالیت سرمایه گذاری است. مجموع سرمایه ورودی در ماه مارس ۵۰۴ میلیون دلار بود که بیش از ۴۲.۷ درصد نسبت به ۸۸۰ میلیون دلار در فوریه کاهش داشت.

VC ها به شرایط کلان اقتصادی پایدار و مطلوب نیاز دارند که بتواند از رشد سرمایه گذاری های پرخطر حمایت کند. خطرات محیط رکود تورمی بلندمدت دستیابی به این امر را دشوار می کند. به این ترتیب، تمایل سرمایه گذاری VC اخیراً نزولی بوده است. احساسات سرمایه گذاری در صنعت بلاک چین ممکن است به رکود یا کاهش ادامه دهد تا زمانی که شاخص های اقتصاد کلان تغییر کنند و سرمایه گذاران از ریسک به سمت ریسک بروند.

با این حال، چندین دور سرمایه‌گذاری قابل توجه در ماه مارس وجود داشت، از جمله ۵۰ میلیون دلار برای راه‌حل‌های پیمایش لایه اتریوم ۲، ۴۰ میلیون دلار برای سازنده اینترنت بدون نظارت DAO tomi، و ۴۰ میلیون دلار برای بازی‌های CCP. در مجموع، این گزارش تمایل سرمایه‌گذاری را نسبت به بلاک چین رتبه‌بندی کرد. صنعت با ۳ از ۵، نشان می دهد که سرمایه گذاری VC هنوز توسط عوامل کلان با مشکل مواجه است. با این حال، فعالیت VC ممکن است نشانگر بهبود آهسته در آینده باشد.

سهام معدنی پیشرو

سهام کریپتو در ماه مارس عملکرد متفاوتی داشتند. عملیات ماینینگ به دلیل افزایش درآمد، قیمت سهام را افزایش داد، در حالی که انواع دیگر سرمایه گذاری های ارز دیجیتال با مشکل مواجه شدند. این شامل Coinbase، Canaan، Block و غیره می شود. قیمت دومی همچنان تحت تأثیر حمله کوتاه فروش توسط هیندنبورگ تحقیق قرار گرفت.

در بخش معدن، Riot Platforms با ۶۰%، Cipher Mining با ۵۳% و Terwulf که در حال حاضر تاسیسات معدنی هسته ای را اداره می کند و برق ارزان ارائه می کند، با ۴۷% بیشترین سود را به ثبت رساندند. این بهترین عملکردها با بازده ماهانه ۲۳.۰ درصدی BTC و افزایش ۲۰.۴ درصدی درآمد استخراج مطابقت دارند. با این حال، به طور کلی، سهام ارزهای دیجیتال هنوز به طور قابل توجهی از بیت کوین عقب هستند.

صنعت کریپتو احتمالاً در ماه‌های آینده با چشم‌انداز نرخ بهره معتدل‌تر و بدهی کمتر برای شرکت‌های ماینینگ در محیطی سودآورتر فعالیت خواهد کرد.

با این حال، چشم انداز اقتصاد کلان بی ثبات است و بازار احتمالاً با رویکرد کاهش ریسک ادامه خواهد داد. با رسیدن اطلاعات جدید با نتایج سه ماهه اول ۲۰۲۳، سرمایه گذاران باید از نقاط قوت صنعت کریپتو استفاده کنند. یا به گزارش های مالی که ضعف نشان دهد

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف دارای برخی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققین ما سختگیری و فیلترهای آکادمیک را از طریق تجربه عملی و سخت به دست آمده ترکیب می کند تا دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار را ارائه دهد.

دکتر دملزا هیز مدیر تحقیقات Cointelegraph است. هیز تیمی از کارشناسان مالی، اقتصادی و فناوری را گرد هم آورده است تا بهترین منبع گزارش صنعت و تحلیل روشنگرانه را در اختیار بازار قرار دهد. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

تیم تحقیقاتی Cointelegraph چندین دهه تجربه در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی را با هم ترکیب می‌کند و در موقعیتی عالی قرار دارد تا از این استعداد ترکیبی به خوبی در آخرین گزارش Insights Investor ما استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه توصیه یا توصیه های خاص در مورد هر شخص یا هر محصول امنیتی یا سرمایه گذاری خاصی نیست.

نویسنده: Cointelegraph Research

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا