اخبار ارز دیجیتال

تجارت بیت کوین جک بیت کوین بر اساس لیستی از ریسک ها و مؤلفه ها است.

هنگام ارزیابی بازارهای رمزنگاری، بیت کوین جک به چندین مؤلفه از یک لیست ساخته شده نگاه می کند و تجزیه و تحلیل خود را بر اساس زمان بندی به جای سطوح قیمت خاص استوار می کند.

شخصیت معروف توییتر بیت کوین جک که با نام @BTC_JackSparrow توییت می کند، به کوین تلگراف پیوست. اسرار تجارت کریپتو پادکست مصاحبه ضبط شده در ۱۹ دسامبر. جک موضوعات بسیاری را در این قسمت پوشش می دهد. به عنوان مثال، فضای کریپتو را چگونه می‌بینید، چگونه زمان‌بندی را بر سطوح قیمت اولویت می‌دهید، به عنوان مثال، «وقتی» به «کجا»؟ جک بازار ارزهای دیجیتال را بر اساس فهرستی از عوامل خطر احتمالی که خود ساخته است، تحلیل می‌کند.

او توضیح می دهد: “با نگاهی به “چه زمانی”، ما سعی می کنیم قبل از اینکه فکر کنیم لیست ریسک ها به اندازه کافی از بازار ناپدید شده است، بفهمیم چه اتفاقی می افتد و می خواهیم ببینیم چه اتفاقی در بازار می افتد.” قیمت بیت کوین (BTC) در زمان ثبت.

جک گفت که فهرستی شخصی دارد که شامل نهادهای صنعت ارزهای دیجیتال، عوامل اقتصادی جهانی و عوامل دیگر است. با استفاده از این فهرست، او خطرات و تأثیرات اجزای به هم پیوسته را می سنجد و از آن برای ایجاد نظر در مورد قیمت بیت کوین و انتظارات آینده استفاده می کند.

لیست جک شامل سوالاتی در مورد سیلورگیت و تأثیر منفی آن بر صنعت ارزهای دیجیتال در صورت اثبات صحت نگرانی های او در مورد این شرکت است. یکی از سوالات او به اتهامات مربوط به رابطه این شرکت با FTX مربوط می شود، با حداقل یک دادخواست مبنی بر اینکه سیلورگیت به FTX در عملیات غیرقانونی آن کمک کرده است.

به نظر می‌رسد این فهرست مجموعه‌ای از شبکه‌ای درهم از اقلام است که به اعتقاد او می‌تواند بر قیمت بیت‌کوین تأثیر بگذارد. او درباره افشای جزئیات صنعت کریپتو گفت: «ما بیشتر و بیشتر در حال کشف هستیم. او توضیح داد که استفاده از این فهرست و سنجیدن ریسک‌ها در کنار تحلیل تکنیکال می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد سطوح بالقوه قیمت برای تصمیم‌گیری برای خرید بیت‌کوین نتیجه‌گیری کنید.

مصاحبه ما با جک شامل بسیاری از نکات مکالمه دیگر، از جمله تجربه برنامه نویسی و تعهدات جک، منشأ نام توییتر و موارد دیگر بود. بخشی از پادکست جدید کوین تلگراف، اسرار تجارت کریپتو با معامله گران ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران، تحلیلگران و سایرین در مورد موضوعات متمرکز بر دنیای تجارت و سرمایه گذاری کریپتو مصاحبه کنید.

به قسمت‌ها در صفحه پادکست‌های Cointelegraph، پادکست‌های اپل، Spotify، Google Podcasts و TuneIn گوش دهید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در این پادکست فقط مربوط به شرکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Benjamin Pirus

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا