اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بیت کوین پادشاه آگاهی از نام تجاری کریپتو برای استرالیایی ها است

طبق گزارش IRCI، استرالیایی‌ها هنوز به بیت‌کوین اعتقاد دارند و جمعیت‌شناسی بچه‌های بومر با اطمینان در حال رشد است.

بیت کوین (BTC) در یک نظرسنجی از پایین در صدر جدول کریپتو قرار گرفته است. طبق نظرسنجی 2000 استرالیایی که توسط Independent Reserve Cryptocurrency Index (IRCI) مورد بررسی قرار گرفتند، بیت کوین از نظر آگاهی از برند، مالکیت و احساسات کلی رتبه یک است.

این گزارش نشان می‌دهد که ۹۲ درصد استرالیایی‌ها درباره ارزهای دیجیتال شنیده‌اند، در حالی که بیت‌کوین بالاترین سطح آگاهی از برند را دارد. بنابراین، 90.80 درصد از پاسخ دهندگان نام بیت کوین را شنیده اند.

استفان ریورا، یک پادکستر محبوب بیت کوین از استرالیا، اعداد و ارقام را روشن می کند. ریورا به کوین تلگراف گفت: «بیت کوین اولین لحظه بود، یک لحظه 0 تا 1 بود، مانند کشف آتش یا اختراع ماشین چاپ، بنابراین آگاهی از برند همچنان در حال رشد است.» او گفت.

بیت کوین همچنین قوی ترین جامعه سازندگان و مربیان را دارد که باعث می شود در چرخه های بازار پایدار بماند.

آگاهی از بیت کوین در استرالیا در حال افزایش است، علیرغم اینکه قیمت آن در اوایل نوامبر به نوجوانان کاهش یافت. استرالیایی ها در درازمدت صعودی هستند. این گزارش به اشتراک می‌گذارد که جمعیت حدود 26 میلیونی استرالیا “برای بلندمدت متعهد به کریپتو هستند، با پذیرش کلی و اعتماد بلندمدت به آینده این بخش بالاست.”

در واقع، اکثر کسانی که صاحب ارزهای دیجیتال هستند، معتقدند که قیمت بیت کوین تا سال 2030 از 30000 دلار فراتر خواهد رفت. قیمت امروز تقریبا دوبرابر حتی در میان افرادی که در این نظرسنجی صاحب ارزهای رمزنگاری شده نیستند و بنابراین تمایل کمتری برای افزایش ارزش سرمایه‌گذاری‌هایشان دارند، 43 درصد از افراد مورد بررسی معتقدند که قیمت هر بیت‌کوین از 30000 دلار فراتر خواهد رفت.

آدریان پرزلوزنی، مدیرعامل ایندیپندنت رزرو توضیح می‌دهد:

در کوتاه مدت، این جوان ترین است که دارایی های کریپتو را سریع ترین حذف می کند. در گروه سنی 18 تا 24 سال از 33.3 درصد به 55.7 درصد کاهش یافت. علاوه بر این، به طور کلی، مالکیت کریپتو در سال گذشته اندکی از 28.8٪ به 25.6٪ ​​کاهش یافته است.

ریورا این کاهش را به شرح زیر توضیح داد:

از قضا، این بازار نزولی کنونی است که در آن سفته بازان جدید بیشتر در مورد روان واقعی بیت کوین می آموزند و تبدیل به HODLers و stacker هایی می شوند که پایه و اساس چرخه بعدی را ایجاد می کنند.

با این حال، همانطور که ریورا اشاره کرده است، مشخص نیست که این گروه دیگر چه دارایی هایی را در اختیار ندارد. این گزارش بیت کوین را به همراه سایر ارزهای دیجیتال مانند Solana (SOL) و Ethereum (ETH) در مجموعه گسترده تری از سوالات گروه بندی می کند. به عنوان مثال، با وجود این واقعیت که اتریوم به جای یک ارز وعده داده است که وسیله ای برای کسب درآمد از پلتفرم باشد، شما می پرسید: «آیا ارزهای دیجیتال به طور گسترده توسط مردم و مشاغل پذیرفته خواهند شد؟» DApps.

مرتبط: استرالیایی ها هشدار دادند که از کیف پول های کاغذی رمزنگاری شده در خیابان ها اجتناب کنند

آگاهی از رمزنگاری در سراسر استرالیا از 91.2 درصد در سال گذشته اندکی به 92 درصد افزایش یافت، حتی اگر جوانترین گروه سنی عشق خود را به ارزهای دیجیتال از دست داده باشد. بیت کوین همچنان محبوب ترین ارز دیجیتال است و 90.8 درصد از پاسخ دهندگان با آن آشنا هستند.

جالب اینجاست که آگاهی از بیت کوین در بین افراد بالای 65 سال به 93.5 درصد رسیده است که نشان دهنده اشتیاق بچه های بومیان به بیت کوین است.نویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا