🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین تحت حمله نیست: BTC Maxis ترس از حمله DoS را کاهش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توییتر کریپتو نگرانی هایی را در مورد حمله انکار سرویس (DoS) علیه شبکه بیت کوین منتشر کرد.

افزایش ناگهانی کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین (BTC) و تراکنش‌های تایید نشده، نگرانی‌هایی را در توییتر ارز دیجیتال در آخر هفته در مورد حملات احتمالی انکار سرویس (DoS) علیه شبکه ایجاد کرد.

برخی از تحلیلگران و مفسران بیت کوین به سرعت این ترس ها را از طرفداران مربوطه خود برطرف می کنند.

طبق BitInfoCharts، میانگین کارمزد تراکنش بیت کوین در حال حاضر ۱۹.۲۰ دلار یا ۰.۰۰۰۶۸ BTC است. در همین حال، طبق گفته Mempool Space، حجم تراکنش های فعلی ۴۵۹,۳۴۱ است.

افزایش تقاضا برای شبکه حتی باعث شد که قیمت کل هر بلوک برای مدت کوتاهی از پاداش یارانه بلوک ۶.۲۵ BTC در ۷ می فراتر رود.

فرآیند استخراج اثبات کار دارای یارانه بلوکی ۶.۲۵ بیت کوین است که هر ۴ سال به نصف کاهش می یابد. با این حال، در موارد نادری که مانع افزایش تقاضای فضا می شود، کارمزد تراکنش می تواند از این رقم فراتر رفته و بالا باشد.

به گفته تحلیلگران صنعت، این اولین بار از سال ۲۰۱۷ است. یک بلوک کارمزد ۶.۷۶ بیت کوین را ثبت کرد و بلاک ۷۸۸۶۹۵ هزینه ای معادل ۶.۷ بیت کوین ایجاد کرد.

Mempool Space Explorer نشان می‌دهد که فعالیت‌ها کمی کاهش یافته است و هزینه‌ها دوباره زیر پاداش بلوک است. انتظار می رود بلوک بعدی با هزینه ۴.۵۱ BTC پردازش شود.

هزینه بلوک برای بلوک بعدی – Mempool.Space

افزایش تقاضا برای فعالیت و فضای بلوک به افزایش کتیبه های ترتیبی نسبت داده می شود. بر اساس گزارش ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل Glassnode، در مجموع ۷۵ درصد از تراکنش‌های زنجیره‌ای بیت‌کوین در ۷ می از Taproot استفاده کرده‌اند که رکورد بالایی است.

ریشه اصلی BTC را پذیرفت.منبع: Glassnode

با این حال، برخی از توییتر Crypto حدس زد به نظر می رسد که شلوغی اخیر ناشی از حمله DoS (انکار سرویس) به شبکه بیت کوین بوده است.

مربوط: بایننس در بحبوحه تراکم شبکه بیت کوین به برداشت بیت کوین پایان داد

تحلیلگران بیت کوین به سرعت به این نکته اشاره کردند که این به دلیل تقاضا بوده است نه یک حمله برنامه ریزی شده. “0xfoobar” گفت ۱۳۰۰۰۰ فالوور او:

“مپول بیت کوین بالاخره در حال استفاده است و Maxis آن را به عنوان یک حمله DoS در شبکه قاب بندی می کند. ، حتی ابتدایی ترین سناریوها را در نظر نمی گیرد.”

در ۸ می، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بایننس، بار دیگر تراکنش های بیت کوین را به دلیل «حجم بالای تراکنش های معلق» به حالت تعلیق درآورد. این دومین باری است که بایننس تراکنش های بیت کوین را در ۱۲ ساعت گذشته متوقف می کند.

مجلات: Asia Express: Justin Sun’s SUI Agricultural Sin، PEPE’s Runaway، ۳AC’s Oyster Philosophyنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا