اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۱۰۰۰ برابر در فناوری پولی پیشرفت می کند: سامسون مو

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و اکنون مدیر عامل Jan3، شرکتی که به دولت‌ها کمک می‌کند بیت‌کوین را در اقتصاد خود بپذیرند، بیانیه مهمی در مورد بیت‌کوین و چرایی اهمیت آن برای جامعه فعلی در زمینه فناوری‌های پولی منتشر کرده است.

به طور خاص، Mow توییت کرد که بیت کوین یک جهش ۱۰۰۰ برابری در تمام فناوری های مالی است.

موو می‌گوید بیت‌کوین «تغییر پله‌ای» را برای امور مالی به ارمغان می‌آورد

ماکسیمالیست بیت‌کوین، سامسون مو، توییت کرد که معتقد است بیت‌کوین «به‌طور جزئی بهتر» از طلا یا دلار آمریکا نیست. به گفته رئیس ۳ ژانویه، ارز دیجیتال پرچمدار جهان “۱۰۰۰ برابر پیشرفت نسبت به هر فناوری پولی تصور شده در کل تاریخ بشریت” داشته است.

موو گفت که بیت کوین یک تغییر گام به سیستم مالی جهانی می آورد و یک اسکرین شات از یک اصطلاحنامه آنلاین اضافه کرد. این به معنای “تغییر ناگهانی و ناپیوسته” است.

Mow توضیح داد که کاهش بازده زمانی که این تغییر رخ می دهد مهم نیست. “این یک مفهوم پیش پا افتاده است که با تغییر کل بازی کاهش می یابد.”

حتی قبل از تایید ETF بیت کوین نقطه ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار، موو در آخرین توییت های خود پیش بینی خود را به اشتراک گذاشت و گفت که بیت کوین در نهایت به سطح قیمت ۱ میلیون دلاری خواهد رسید که مورد انتظار بود. او حتی پیشنهاد کرد که مایکل سیلر، رئیس بیت‌کوینر و میکرواستراتژی، شروع به اشاره به ۱ میلیون دلار به عنوان ۰.۰۵ میلیون دلار کند، با هدف استفاده از یک میلیون دلار به عنوان نقطه مرجع.

با این حال، در مواجهه با انتقاداتی مبنی بر اینکه بیت کوین نتوانست به سطح ۱ میلیون دلاری فوق العاده بالا برود، موو در توییتی گفت که منظور او واقعاً به معنای واقعی کلمه نبود، بلکه قصد داشت بگوید که اصول بازار مالی به شدت تغییر کرده است.

سامسون مو همچنین در توییت‌های اخیر خود از اتریوم انتقاد کرد و آن را «بیت کوین مرد احمق» و «طلای مرد فقیر نقره‌ای» خواند.

کاهش قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

از ۱۱ ژانویه، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی ارزش خود را از دست داده است، تحت فشار فروش قرار گرفته و به افت ادامه می دهد. از آن روزی که ETF های بیت کوین به تصویب رسید، بیت کوین از بیش از ۴۹۰۰۰ دلار به ۴۰۰۰۰ دلار کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش کل ۱۶.۵۶ درصدی است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا