🚨 اخبار ارز دیجیتال

گلس‌نود می‌گوید بیت‌کوین در گردش: بیش از ۵۰ درصد در دو سال حرکت نکرده‌اند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخی بر این باورند که سرمایه گذارانی که بیت کوین را در بالاترین حد خود خریداری کرده اند، منتظر زمان مناسب برای فروش هستند.

بر اساس داده های گردآوری شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Glassnode، بیش از نیمی از بیت کوین (BTC) در گردش به مدت دو سال دست نخورده باقی مانده است.

در ۱۰ آوریل، آنتونی پمپلیانو، اینفلوئنسر رمزارز تاکید کرد که ۵۳ درصد از عرضه در گردش بیت کوین در دو سال گذشته غیرفعال بوده است. پومپلیانو با استناد به داده‌های منتشر شده توسط Glassnode خاطرنشان کرد که این بالاترین رکورد برای این معیار خاص است که توسط پلتفرم داده ردیابی شده است.

علاوه بر این، این کارآفرین ارزهای دیجیتال به شاخص های دیگری مانند بیت کوین اشاره کرد که ۵ و ۱۰ سال است که جابه جا نشده است. طبق داده ها، تقریباً ۲۹ درصد از عرضه در گردش بیت کوین در پنج سال گذشته جابه جا نشده است. این معادل بیش از ۵.۶ میلیون بیت کوین است که در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۵۸ میلیارد دلار ارزش دارد.

حدود ۲.۷ میلیون بیت کوین به ارزش ۷۶ میلیارد دلار در دهه گذشته بدون تغییر باقی مانده است. پمپلیانو اظهار داشت که این بیت کوین ها ممکن است از بین بروند یا در دستان “منضبط ترین سرمایه گذاران جهان” قرار گیرند.

مربوط: CPI باعث “قتل عام” دلار می شود – ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

برخی از اعضای جامعه ایمان داشتن این داده ها به این معنی است که افرادی که بیت کوین را در اختیار داشتند، زمانی خرید کردند که در بالاترین حد خود بود. در انتظار برای زمان مناسب برای فروش. با توجه به جمع‌آوری اطلاعات سکه، CoinGecko، بیت کوین در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۱ بالای ۶۰۰۰۰ دلار معامله می‌شد.

در همین حال، کلمه کلیدی “بیت کوین” اخیراً در صدر فهرست محبوب ترین عبارات جستجو در ایالات متحده قرار گرفته است که نشان می دهد آمریکایی ها اخیراً به بیت کوین علاقه مند شده اند.・این کلمه کلیدی از سایر کلمات کلیدی پرطرفدار مانند ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده و الویس پریسلی خواننده آمریکایی بهتر عمل کرد. .

افزایش علاقه جستجوی ایالات متحده به بیت کوین به دنبال اعلام فدرال رزرو ایالات متحده مبنی بر تایید راه اندازی سیستم پرداخت FedNow است. در ۱۶ مارس، دولت ایالات متحده اعلام کرد که پلتفرم پرداخت فوری خود را در ماه جولای راه اندازی خواهد کرد.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا