🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۳۰۰۰۰ دلار نگه می دارد زیرا گاوها در انقضای ۷۱۵ میلیون دلاری آپشن های بیت کوین در روز جمعه ظاهر می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با بالا رفتن قیمت بیت کوین به بالای ۳۰۰۰۰ دلار، اخبار مربوط به اعمال نظارتی علیه بخش ارزهای دیجیتال کنار گذاشته شد و داده های گزینه ها نشان می دهد که این روند ادامه خواهد داشت.

افزایش ۱۵ درصدی بیت کوین (BTC) به ۳۰,۳۰۰ دلار بین ۱۹ تا ۲۱ ژوئن اکثر معامله گران را شگفت زده کرد، زیرا انحلال قراردادهای آتی کوتاه مدت اهرمی با انقباض ۱۲۵ میلیون دلاری باعث دلار شد. محدود کردن محرک رشد سخت است، اما برخی تحلیلگران می گویند اگر برنامه صندوق قابل معامله در بورس بلک راک (ETF) تاییدیه قانونی دریافت کند، سرمایه گذاران نهادی می توانند شاهد هجوم باشند.

کتی وود، مدیر عامل و مدیر ارشد سرمایه گذاری ARK Invest توضیح داد که چرا این شرکت نسبت به قیمت بیت کوین و به طور خاص در مورد هدف ۱ میلیون دلاری صعودی است. به گفته وود، حتی در یک محیط کاهش تورم، بیت کوین همچنان می تواند با ارائه راه حلی برای ریسک طرف مقابل در سیستم مالی سنتی، عملکرد خوبی داشته باشد.

علاوه بر این، فشار منفی نظارتی در ۱۶ ژوئن کاهش یافت، زیرا صرافی بایننس توانست توافقی موقت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای جلوگیری از مسدود شدن دارایی‌های احتمالی مزرعه برنج منعقد کند. این رویداد بیشتر فرصت را برای خرس های بیت کوین ایجاد کرد تا از انقضای اختیار هفتگی ۷۱۵ میلیون دلاری بیت کوین سود ببرند.

وقتی قیمت بیت کوین به زیر ۲۵۰۰۰ دلار رسید، خرس ها اشتباه کردند

قیمت بیت کوین در ۱۰ ژوئن به زیر ۲۶۳۰۰ دلار سقوط کرد و به شرط بندی های نزولی معامله گران قرارداد اختیاری دامن زد. در ۱۶ ژوئن بود که دوباره آن سطوح را به دست آورد، و این توضیح می دهد که چرا خرس ها شرط های خود را روی قیمت بیت کوین متمرکز کردند که زیر ۲۷۰۰۰ دلار معامله می شود.

Deribit گزینه های بیت کوین در ۲۳ ژوئن سود باز را جمع می کنند. منبع: Deribit

نسبت قرارداد به تماس ۰.۸۲ منعکس کننده تفاوت بهره باز بین گزینه تماس (خرید) ۴۱۵ میلیون دلاری و گزینه فروش (فروش) ۳۰۰ میلیون دلاری است. با این حال، افزایش ۱۰ درصدی بیت کوین در دو روز خرس‌ها را غافلگیر کرده است و نتیجه احتمالاً حتی کمتر خواهد بود.

به عنوان مثال، اگر قیمت بیت کوین تا ساعت ۸:۰۰ صبح UTC در ۲۳ ژوئن نزدیک به ۲۹۸۰۰ دلار باقی بماند، گزینه فروش تنها با ۵ میلیون دلار باقی می ماند. این تمایز به این دلیل به وجود می آید که اگر بیت کوین در زمان انقضا فراتر از آن معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۸۰۰۰ دلار یا ۲۹۰۰۰ دلار از بین می رود.

گاوها برای سود ۲۵۰ میلیون دلاری موقعیت خوبی دارند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس حرکت قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیاری موجود برای تماس (خرید) و فروش (فروش) محصولات در تاریخ ۲۳ ژوئن به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر یک از طرفین یک سود نظری است.

  • بین ۲۷۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ دلار: ۳۵۰۰ تماس در مقابل ۱۲۰۰ تماس. نتیجه خالص یک مزیت ۶۰ میلیون دلاری در محصول تماس (خرید) است.
  • بین ۲۸۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار: ۷۳۰۰ تماس در مقابل ۵۰۰ تماس. نتیجه نهایی مزیت ۱۹۵ میلیون دلاری در محصولات تماس بود.
  • بین ۲۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار: ۸۶۰۰ تماس در مقابل ۱۰۰ تماس. مزیت گاو نر به ۲۵۰ میلیون دلار افزایش می یابد.
  • بین ۳۰۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ دلار: ۱۰۴۰۰ تماس در مقابل ۰ قرار. گاوها کنترل کامل را در دست دارند و ۳۱۰ میلیون دلار سود به دست آورده اند.

این تخمین تقریبی فقط گزینه‌های فروش را در شرط‌های نزولی و گزینه‌های خرید در معاملات خنثی تا صعودی را در نظر می‌گیرد. با این وجود، این ساده‌سازی بیش از حد، استراتژی‌های سرمایه‌گذاری پیچیده‌تر را رد می‌کند. به عنوان مثال، یک معامله گر می توانست یک اختیار خرید را بفروشد و عملاً در معرض دید منفی بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد، اما تخمین این اثر دشوار است.

مربوط: MAS سنگاپور استانداردهای پول دیجیتال را با بازیگران پیشرو در صنعت پیشنهاد می کند

خرس‌ها احتمالاً سعی می‌کنند چندین پرونده صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) از جمله BlackRock و WisdomTree را کم اهمیت جلوه دهند. در همین حال، گاوها باید تغییرات نظارتی، از جمله تحقیقات جاری مبادله Binance در فرانسه را به دقت زیر نظر داشته باشند. گزارش دادستانی عمومی پاریس به «اعمال غیرقانونی عملکرد ارائه‌دهنده خدمات به دارایی‌های دیجیتال (PSAN) و اقدامات پولی تشدید شده اشاره کرد. شستشو ”

سطح قابل توجهی از انقضای هفتگی ۲۸۰۰۰ دلار است، اما افزایش ریسک نظارتی ارزهای دیجیتال، پیش بینی نتیجه را غیرممکن می کند. اگر گاوها موفق به کسب سود بالای ۲۵۰ میلیون دلار شوند، احتمالاً از این پول برای تقویت بیشتر حمایت در ۲۸۰۰۰ دلار استفاده می شود.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا