اخبار ارز دیجیتال

با رسیدن بیت کوین به اوج سال جدید، قیمت بیت کوین به 315000 دلار افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گاوهای بیت کوین از انتهای بالای محدوده عبور کرده اند، اما خطر تشکیل یک «محدوده غارتگر» قیمت بیت کوین از قبل وجود دارد.

بیت کوین (BTC) در 6 ژوئیه به بالاترین حد خود در سال 2023 رسید، زیرا یک افزایش جدید از حمایت های کلیدی زیربنای بازار صعودی است.

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

هشدار تحلیلگر بیت کوین در مورد “محدوده غارتگر”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داده‌اند که حرکت قیمت بیت‌کوین به بالای محدوده معاملاتی اخیر خود افزایش یافته است.

تحلیلگران پیش از این انتظار داشتند که بزرگترین ارز رمزنگاری شده بیشتر سقوط کند و احتمالاً به 28000 دلار برسد و یک فرصت کلاسیک “خرید معامله” را ارائه دهد.

با افزایش دوباره شتاب، مایکل ون د پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، خوشبین بود.

او گفت: “امیدوارم ورود طولانی شما با بیت کوین پر شده باشد. اینجا بسیار مناسب به نظر می رسد و فکر می کنم به آرامی به سمت بالا ادامه خواهد داد.” گفت دنبال کننده توییتر.

شکستن و تلنگر 30.8000 دلاری، شتاب صعودی سریع ایجاد می‌کند. آزمایش مجدد 30300 دلار معادل دوباره طولانی خواهد بود.»

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/Twitter

این افزایش ساعاتی پس از آن اتفاق می افتد که لری فینک، مدیر عامل بزرگترین مدیر دارایی جهان بلک راک، بیت کوین را یک “دارایی جهانی” در یک مصاحبه زنده نامید و چندین مزیت را مطرح کرد.

درخواست بلک راک برای راه اندازی اولین صندوق قابل معامله در بورس قیمت بیت کوین ایالات متحده (ETF) این هفته مجدداً به رگولاتورها ارائه شد.

در ادامه تحلیل، مفسر مالی تد تورکسماکرو محتاط تر بود و هشدار داد که معامله گران مشتقه همچنان می توانند در کوتاه مدت بر مسیر بازار تأثیر بگذارند.

“هیچ چیز جز احساسات صعودی”

تاجر محبوب جان ویک موضوع را با گفتن اینکه در مورد ادامه تثبیت بیت کوین نزدیک به بالاترین سطح سال تا به امروز جای ترسی وجود ندارد، موضوع را محدود کرد.

موارد مرتبط: تجزیه و تحلیل بیت کوین موافقت می کند قیمت بیت کوین ممکن است در 35000 دلار متوقف شود

حساب تحلیلی PlanC به طور مشابه انتظار داشت که مرحله فعلی به نفع گاوها به پایان برسد. میانگین متحرک نمایی 2 ساله بیت کوین (EMA) که در حال حاضر 28500 دلار است، کانون توجه قرار گرفت.

در آخرین توییت آن آمده است: “بیت کوین در حال مبارزه برای شکست دادن متحرک متحرک نمایی 2 ساله است. از نظر تاریخی، اگر از این بالاتر برود یک علامت صعودی است.” گفت در آن روز.

تمام پایین‌ترین چرخه‌های قبلی زمانی رخ داده‌اند که بیت‌کوین 45 تا 55 درصد زیر میانگین متحرک نمایی 2 ساله قرار داشته است و قبلاً این کار را انجام داده است.

نمودار پیوست به اصطلاح ضریب EMA 2 ساله را نشان می دهد که منعکس کننده حرکت قیمت BTC در اطراف خط روند طی چند سال گذشته است.

نمودار ضریب متحرک 2 ساله بیت کوین. منبع: PlanC/Twitter

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا