🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از فایل های BlackRock برای BTC ETF به ۲۸۰۰۰ دلار رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کوین تلگراف به بررسی علل احتمالی نوسانات اخیر قیمت بیت کوین و رسیدن قدرت آن به بازار به ۵۰ درصد از ارزش بازار کریپتو می پردازد.

در آخرین قسمت از گزارش بازار، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف، بیت کوین (BTC) را برای اولین بار در دو سال اخیر در میان تشکیل پرونده صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بلک راک و سرکوب آلت کوین ها توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده افزایش یافته است. پس زمینه رسیدن به ۵۰ درصد از قیمت ها را توضیح دهید. تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال

به گفته پکمن، باید بپذیریم که هیچکس انتظار نداشت که بیت کوین به دومین بلاک چین توکن غیرقابل تعویض تبدیل شود. براساس تحلیل CryptoSlam، داده‌های تعدیل‌شده ۳۰ روزه، بدون احتساب معاملات شستشو، اتر (ETH) را ۳۸۰ میلیون دلار، بیت‌کوین ۱۰۴ میلیون دلار و Solana (SOL) 40 میلیون دلار نشان می‌دهد.

بنابراین، ادعای مایکل تالر مبنی بر تسلط ۸۰ درصدی بر بازار به این بستگی دارد که آیا امور مالی غیرمتمرکز به شبکه بیت کوین مهاجرت خواهد کرد یا خیر. ممکن است در حال حاضر غیرممکن به نظر برسد، اما به این دلیل است که بیت کوین بدون در نظر گرفتن لایه دوم، زیرساخت قراردادهای هوشمند را ندارد.

در مرحله بعد، پچمن سوالاتی را در مورد گزارش اخیر گلاسنود “The Week On-Chain” مطرح می کند. با استفاده از داده‌های چرخه نصف‌سازی تاریخی، تحلیلگران تأیید کرده‌اند که نوسانات ثابت قیمت بیت‌کوین می‌تواند ۱۸ ماه طول بکشد و «احتمالاً ۶ تا ۱۲ ماه دیگر در راه است».

پکمن گفت که در دنیای واقعی، برای مثال، اگر قیمت بیت کوین از ۲۵۰۰۰ دلار به ۷۰۰۰۰ دلار افزایش یابد و سپس به ۴۰۰۰۰ دلار اصلاح شود، به طور استعاری تفاوت بین زندگی و مرگ برای اکثر معامله گران است. این به من یادآوری می کند. فقط به این دلیل که بیت کوین در نهایت پس از نصف شدن به ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، منطقی نیست که دوره قبل از نصف شدن را «کسالت فلات» بنامیم.

در بخش آخر، پکمن در مورد درخواست دویچه بانک برای مجوز نگهداری دارایی دیجیتال بحث می کند. سرویس نگهداری دارایی دیجیتال به معنای نگهداری دارایی های مشتری به جای سرمایه گذاری وجوه بانکی یا ادغام خدمات ارزهای دیجیتال است. وقتی صحبت از پذیرش سپرده های بیت کوین و اتر (ETH) به عنوان وثیقه برای تحویل و وام های بین المللی می شود، پچمن معتقد است که هنوز راه زیادی باقی مانده است.

از دستش نده گزارش بازار، منحصراً در کانال جدید YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش خواهد شد.

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا