🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین: در اینجا عواملی وجود دارد که می تواند باعث افزایش بیت کوین در این هفته شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، به بالاترین سطح خود در بیش از دو سال گذشته در میان جریان های قوی به وجوه معامله شده در صرافی های ارز دیجیتال رسید.

قیمت بیت کوین هفته به هفته افزایش یافت و به بالاترین حد خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار نزدیک شد. طبق اعلام کوین مارکت کپ، این ارز دیجیتال پرچمدار آخرین بار با قیمت ۶۶۰۸۸ دلار معامله شد. قبلاً به ۶۶۵۰۰ دلار رسیده بود که بالاترین سطح از نوامبر ۲۰۲۱ بود.

با افزایش خوش بینی در بازار ارزهای دیجیتال، معامله گران برای یافتن سرنخ های جدید در مورد زمان کاهش نرخ بهره فدرال رزرو چشم خود را به داده های کلیدی اقتصادی معطوف کرده اند. این هفته ممکن است شاهد انتشارات عمده اقتصاد کلان و همچنین شهادت سالانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در کنگره در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه باشیم.

در حالی که قرار است مایکل بار، معاون نظارت فدرال رزرو روز سه‌شنبه سخنرانی کند، انتظار می‌رود داده‌های مهمی مانند آمار اشتغال غیرکشاورزی ایالات متحده و نرخ بیکاری در ایالات متحده روز جمعه اعلام شود.

قیمت بیت کوین قبلاً به سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، هم منفی و هم مثبت واکنش نشان داده بود. هنوز معلوم نیست این بار چه اتفاقی خواهد افتاد.

بیت کوین به ۶۶۰۰۰ دلار رسید

بیت کوین سد ۶۶۰۰۰ دلار را شکست و طی معاملات روز دوشنبه بیش از ۷ درصد افزایش یافت که نشان دهنده ادامه مثبت پس از اصلاح جزئی در چند جلسه گذشته است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BTC/USD، با حسن نیت: TradingView

علیرغم هشدارهای فنی منفی ناشی از فعالیت بیش از حد خرید، افزایش اخیر به بالای ۶۵۰۰۰ دلار پیشنهادهای قوی را تأیید می کند.

سرمایه‌گذاران اکنون می‌خواهند بیت‌کوین به بالاترین قیمت خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار نزدیک شود که در نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شد. با ۶۶۰۰۰ دلار، بیت کوین تقریباً ۴ درصد زیر این سطح است.

می توان انتظار داشت که برخی از بادهای مخالف نزدیک به رکوردهای قبلی بیت کوین باشد، اما شکست قوی در بالای آن می تواند قیمت بیت کوین را به ۷۰۰۰۰ دلار برساند. با این حال، سطح روانی ۶۰۰۰۰ دلار که زمانی مقاومت بود اما اکنون به حمایت تبدیل شده است، ممکن است حرکت نزولی را حفظ کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا