اخبار ارز دیجیتال

جولای؟به نصف شدن بیت کوین در سه ماهه چهارم اشاره شد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد

به گفته Filbfilb، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین و «پول هوشمند» گروه‌های سرمایه‌گذاری هستند که باید مراقب تغییرات قیمت بیت‌کوین در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ باشند.

به گفته یکی از فعالان قدیمی بازار Philbfilb، بیت کوین (BTC) “بسیار محتمل” است که حداقل تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ در محدوده محدود باقی بماند.

که در نخ X در ۲۵ آگوست، تحلیلگر محبوب و بنیانگذار TradingSuite، Decent Lader به خوانندگان گفت که انتظار دارند نوسانات قیمت BTC تا پایان سال کاهش یابد.

Filbfilb: قیمت بیت کوین به “زمان بحرانی” نزدیک می شود

بیت کوین ممکن است پس از افزایش ۷۰ درصدی در سه ماهه اول، گاوها را ناامید کند، اما برای Filbfilb، عملکرد قیمت بیت کوین در این نصف شدن تفاوت کمی با هاوینگ های قبلی دارد.

او توضیح داد: «بیت‌کوین ۱۲۰۰ روز از آخرین نصف شدنش گذشته است. در این مدت، بیت‌کوین از نظر تاریخی تثبیت شده است.

با آپلود نمودارهای مقایسه ای مختلف، Filbfilb پیش بینی کرد که ماینرها باید شروع به پیشنهاد قیمت بالاتر برای نصف شدن بیت کوین کنند. این تقریباً ۱۲۷۶ روز پس از هر نیمه عمر قبلی رخ می دهد.

او نوشت: “ماینرها تشویق می شوند قبل از نصف شدن، مطمئن شوند که قیمت بسیار بالاتر از هزینه نهایی آنهاست. چه آنها آگاهانه تبانی کنند یا نه، آنها به طور جمعی انگیزه دارند که قیمت را بالاتر ببرند.” و افزود که پول هوشمند همچنین دارای یک علاقه به “شایعه خرید” در مورد پتانسیل نصف شدن برای تأثیر مثبت بر قیمت بیت کوین اضافه کرد که در حال افزایش است. بازار سال قبل

۱۲۷۶ از نصف شدن سال ۲۰۲۰ تا اوایل نوامبر به عنوان ضرب الاجل بالقوه برای ظهور چنین رفتاری اشاره می کند.

Filbfilb پیش‌بینی کرد: از نقطه‌نظر زمان‌بندی، به نظر می‌رسد که Q4 زمانی حیاتی برای BTC است، با محدودیت عرضه و گمانه‌زنی‌ها احتمالاً پول جدیدی را منتقل می‌کند.

تا آن زمان، تقسیم بیت کوین غیر معمول است و احتمال تثبیت آن بسیار بیشتر است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Filbfilb/X

خطرات کلان بیت کوین “فیل در اتاق” باقی می ماند

با این حال، منحنی های مختلفی ممکن است برای مدتی آینده برای بیت کوین در دسترس باشد، که مهم ترین آنها سیاست های اقتصاد کلان ایالات متحده است.

مرتبط: بر اساس داده های تورم ایالات متحده، بیت کوین می تواند در سال ۲۰۲۳ کمتر از ۲۰۰۰۰ دلار ارزش داشته باشد.

برای گاوهای دارایی های ریسک، جلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC) در ماه سپتامبر، که نرخ های بهره معیار را تعیین می کند، از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

فیلب فیلب جنبه کلان را به عنوان “به وضوح فیل در اتاق” توصیف کرد.

او می‌نویسد: «اگر ثابت بماند، من معتقدم که تئوری بازی بالا می‌رود و بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۳ به طور قانع‌کننده‌ای از ۳۰۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد.

یک سناریوی نزولی و بازگشت به ۲۰,۰۰۰ دلار می تواند بالاترین قیمت محلی فعلی ۳۱,۸۰۰ دلار را در سال ۲۰۲۳ حفظ کند.

او در پایان گفت: “اگر این اتفاق در هر چیزی غیر از یک دوره زمانی بسیار کوتاه رخ دهد، پمپ نیمه عمر آن را تنها به بالاترین حد در سال ۲۰۲۳ می رساند که قبلاً دیده شده است و خیلی دیرتر آن را می شکند.”

یک سناریوی بالقوه BTC/USD. منبع: Filbfilb/X

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سایر تحلیلگران نیز در حال شمارش روزهای بین نصف شدن هستند که منجر به تغییر در پیش بینی قیمت بیت کوین می شود.

مدیر دارایی Pantera Capital این هفته اهدافی معادل ۳۵۰۰۰ دلار برای نصف شدن بعدی و ۱۴۸۰۰۰ دلار پس از هاوینگ سال ۲۰۲۴ ارائه کرد، اما پیش‌بینی اخیر دیگری تحت هیچ شرایطی آن را نشان می‌دهد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا