🚨 اخبار ارز دیجیتال

نصف شدن بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را تا ۲۸۰۰۰۰ دلار افزایش دهد، در اینجا چگونه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر رمزنگاری و بنیانگذار Capriole Funds چارلز ادواردز احتمال بازگشت قیمت ۵۰۰ درصدی بیت کوین (BTC) را در صورت یک روند صعودی پیش بینی می کند.

به گفته ادواردز، اگر بازده بیت کوین پس از نصف شدن با سال ۲۰۲۰ مطابقت داشته باشد، این ارز دیجیتال می تواند در سال ۲۰۲۵ به ۲۸۰۰۰۰ دلار برسد.

در حالی که می توان استدلال کرد که بازده این چرخه کمتر بوده است، ادواردز معتقد است عملکرد چرخه ۲۰۲۰ متوسط ​​و پرت بوده است.

بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری کاپریول اعلام کرد که سال ۲۰۲۰ بدترین بازار صعودی بیت کوین در تاریخ بوده است. او عملکرد ضعیف بیت کوین را به تخریب ۵۰ درصدی شبکه استخراج آن توسط چین و تهاجمی ترین چرخه فدرال رزرو در تاریخ نسبت می دهد. ادواردز خاطرنشان کرد که این دو نیروی اصلی و راکد در بیت کوین هستند و بعید است که بزرگی آنها در دو سال آینده دوباره دیده شود.

ادواردز اظهار داشت که سال ۲۰۲۴ دقیقا برعکس سال ۲۰۲۱ خواهد بود. در حالی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، سه کاهش نرخ بهره را در سال جاری پیش بینی کرده بود، فدرال رزرو شروع به کاهش کرد. به نظر او، دلار ضعیف تر می تواند به معنای قوی تر بودن بیت کوین باشد.

نصف شدن بیت کوین و ETF می تواند ۸۰۰ درصد رشد بیت کوین را افزایش دهد

با ذکر مثال گلد، ادواردز معتقد است که راه اندازی بیت کوین ETF در ژانویه به اندازه «نیمه دوم» قوی بود. به عنوان مثال، زمانی که ETF طلا در سال ۲۰۰۴ ایجاد شد، ادعا کرد که ارزش بازار طلا چهار برابر بیت کوین امروزی است.

طلا با ارزش بازار تقریباً ۳.۳ تریلیون دلاری، طی کمتر از ۷ سال افزایش سهموی بیش از ۳۰۰ درصدی را تجربه کرده و به ۱۳ تریلیون دلار رسیده است.

ارزش بازار فعلی بیت کوین کمی بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار است. دارایی های کوچکتر معمولاً ظرفیت تولید بازده بیشتر را دارند. ادواردز نقل قول خود را در مورد افزایش قیمت گسترده بیت کوین توضیح می دهد. او همچنین خاطرنشان کرد که هر پیشرفت تکنولوژیکی بزرگ در قرن گذشته شاهد نرخ پذیرش سریع فزاینده‌ای بوده است.

با توجه به این موضوع، ادواردز انتظار دارد که افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت بیت کوین طی دو تا پنج سال آینده، به تنهایی توسط ETF ها، برای بیت کوین محافظه کارانه باشد. علاوه بر این، بازدهی ۵۰۰ درصدی در ۱۸ ماه پس از نصف شدن، از نظر تاریخی برای بیت کوین غیرعادی نیست. در نهایت، این به هدف افزایش ۸۰۰ درصدی کمک می کند.

محقق کریپتو نتیجه می گیرد که قیمت محافظه کارانه بیت کوین ۳۰۰۰۰۰ دلار می تواند در چند سال آینده بر اساس ETF بیت کوین و نصف شدن، دو عامل مهم بیت کوین در این چرخه، به دست آید.

اما این گمانه زنی باقی می ماند، با توجه به اینکه ممکن است اتفاقات زیادی بین این زمان و آن زمان بیفتد که باعث افزایش یا کاهش این اعداد شود. سایر داده ها ممکن است در مقاطع زمانی دیگر مرتبط تر شوند. این می تواند انجام تحقیقات و آگاهی کامل قبل از تصمیم گیری های بزرگ را ضروری کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا