اخبار ارز دیجیتال

نصف کردن بیت کوین، صعودی به استراتژی میکرواستراتژی تالر: سرمایه برنبرگ


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که افزایش پیش از نیمه عمر بیت‌کوین می‌تواند ظرف چهار ماه آینده آغاز شود.

نصف شدن بیت کوین (BTC) آینده، هوای تازه را به سهام متمرکز بر بیت کوین مانند MicroStrategy، یک شرکت فناوری که توسط مایکل تالر تأسیس شده است، می دهد.

در یادداشت تحقیقاتی که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، شرکت سرمایه گذاری برنبرگ کپیتال مارکز مستقر در نیویورک توضیح داد که چرا چشم انداز صعودی در میکرواستراتژی (MSTR) دارد و برنبرگ هدف قیمتی ۴۳۰ دلاری را تعیین کرده است.

تحلیلگران می گویند که MicroStrategy بیشتر ارزش خود را از ۱۵۲,۳۳۳ بیت کوین موجود در دفاتر خود تا ۲۸ ژوئن استخراج می کند و رالی نصف شدن بیت کوین به طور قابل توجهی قیمت سهام را افزایش می دهد. او اضافه کرد که این امکان وجود دارد.

“[It] ما انتظار داریم که قیمت بیت کوین الگوی تاریخی افزایش خود را در حوالی نصف شدن بیت کوین تکرار کند. “

نصف شدن بیت کوین که برای ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، نرخ انتشار بیت کوین را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد، به طور قابل توجهی سرعت ورود بیت کوین های جدید به بازار ارزهای دیجیتال را کاهش می دهد.

در این یادداشت آمده است: «اگر الگوی تاریخی ایجاد شده در سه هاوینگ اول بیت کوین در نیمه چهارم ادامه یابد، رالی پیش از هاوینگ حدود چهار ماه بعد آغاز خواهد شد.

همانطور که برنبرگ تاکید می کند، قیمت بیت کوین حداقل ۶۸۲ درصد در چرخه های نصف قبلی افزایش یافته است. در زمان نصف شدن اول بیت کوین در ۲۸ نوامبر ۲۰۱۲، قیمت بیت کوین در حدود ۱۲ دلار بود.

پس از ۳۶۷ روز، قیمت به ۱۱۶۴ دلار رسید.

تحلیلگران می گویند عرضه بیت کوین یک “مسیر از پیش تعیین شده” را دنبال می کند، اما باید قبل از پیش بینی “اندازه بالقوه” بازارهای صعودی آینده، تقاضای کلی بیت کوین را سنجید.

برای سنجش این موضوع، این مطالعه به افزایش اخیر برنامه‌های ETF بیت‌کوین توسط برخی از «بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین» مدیران دارایی جهان به عنوان شاهدی بر پذیرش سازمانی فزاینده بیت‌کوین نگاه می‌کند.

یادداشت سرمایه گذار همچنین به اظهارات طرفدار بیت کوین توسط لری فینک، مدیر عامل بلک راک در ۵ ژوئیه که شبیه “یک افراطی بیت کوین سرسخت” به نظر می رسید، جلب کرد.

مربوط: شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به ۱۲۰۰۰۰ دلار می رساند – استاندارد Chartered

گزارش تحقیق توسط تحلیلگر سهام، مارک پالمر و همکارانش متیو لافلش و حسن سلیم نوشته شده است.

طبق داده‌های TradingView، سهام MicroStrategy در حال حاضر با قیمت ۴۰۸ دلار معامله می‌شود که تقریباً ۱۸۰ درصد از اوایل سال ۲۰۲۳ افزایش یافته است. در همین حال، قیمت بیت کوین نسبت به سال گذشته ۸۴ درصد افزایش یافته است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا