اخبار ارز دیجیتال

هنرمند گرافیتی Street Cy₿er شهر را نقاشی می کند.

نه ماه پس از راه اندازی، مجموعه هنرمندان Street Cy₿er شامل بیش از 100 هنرمند خیابانی، موسیقی دان و علاقه مندان به بیت کوین است.

از پارک های اسکیت و سایت های ساختمانی گرفته تا ایستگاه های قطار و ایستگاه های اتوبوس، دو هنرمند گرافیتی دوستدار بیت کوین از بارسلونا، اسپانیا به طور خستگی ناپذیری تلاش می کنند تا اخبار خوب را در مورد بیت کوین منتشر کنند.

Street Cy₿er، مجموعه ای از هنرمندان و علاقه مندان، از زمان شکل گیری آن در ژانویه 2023 در سراسر اروپا هنر خیابانی بیت کوین (BTC) را برای افزایش آگاهی در مورد ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

“خیابان” یکی از بنیانگذاران Street Cy₿er به کوین تلگراف گفت که خدمه از بیش از 100 مربی، علاقه مندان، هنرمندان، موسیقیدانان، فعالان و روزنامه نگاران تشکیل شده است. تلاش آنها را می توان در بارسلونا، لندن، برلین، مادرید، پراگ، ریگا (لتونی) و تالین (استونی) مشاهده کرد.

گرافیتی بیت کوین در وب سایت Street CY₿ER. منبع: StreetCY₿ER.

هدف بسیاری از آثار هنری که آنها در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند بیانیه های قدرتمندی درباره شکست های ادعایی سیستم مالی سنتی و احتمال دخالت بیت کوین است. هدف دیگر آثار هنری افزایش آگاهی در مورد ارزهای دیجیتال است. استریت به کوین تلگراف گفت:

هنر خیابانی همچنین راهی برای دور زدن رسانه‌های سنتی است که اغلب توسط منافع قدرتمند کنترل می‌شوند.»

او گفت که انگیزه Street Cy₿er پشت بیت کوین استریت آرت روشن و ساده است: ترویج جهانی عادلانه تر.

“همزیستی بین هنر خیابانی و بیت کوین یک همزیستی قدرتمند است. این دو حرکت با هم می توانند دنیای عادلانه تر و عادلانه تر را ایجاد کنند.”

گالری وب سایت Street Cy₿er در حال حاضر بیش از 70 تصویر از آثار هنری آنها را نمایش می دهد که همگی شامل لوگوی بیت کوین یا ذکر نام آن است.

“اگر بیت کوین بخرید، می توانید وجوه ملی را لغو کنید.”

دودل بیت کوین توسط Street Cy₿er.منبع: Street Cyber

استریت در رابطه با ویژگی‌های کارشان گفت که فرضیه پشت «بیت‌کوین بخر، ایالات را تأمین مالی کن» این است که بیت‌کوین نقش ایالت‌ها را در زندگی مردم کاهش می‌دهد. او گفت این ایده این بود که مردم به این فکر کنند که چگونه می‌توانند در ساختن یک کشور آزادتر مشارکت کنند. جامعه.

بیت کوین یک راه مسالمت آمیز برای اعتراض به دولت و سیاست های آن است. این راهی برای انصراف از سیستم مالی سنتی است. [and] فرار از ظلم دولت ”

استریت گفت که بیت کوین برای ساختن یک «جامعه جدید» استفاده می شود که بر پایه آزادی فردی و همکاری داوطلبانه شکوفا می شود، فلسفه ای که توسط بسیاری از آنارشیست های کریپتو در سراسر جهان ترویج می شود.

“جنگ را بی دردسر کنید”

پوستر «جنگ را دور از دسترس نگه دارید».منبع: Street Cyber

استریت گفت کمبود بیت کوین جنگ را برای دولت ها دشوار می کند زیرا آنها نمی توانند بیت کوین بیشتری را برای جمع آوری سرمایه چاپ کنند.

او گفت: «این امر حفظ ارتش‌های بزرگ را برای دولت‌ها دشوارتر می‌کند و جنگ را ارزان‌تر می‌کند».

اگر جنگ ها با بیت کوین تامین مالی می شد، شفافیت ارزهای دیجیتال مخفی کردن مخارج جنگ را برای بازیگران دولتی سخت تر می کرد و احتمال شناسایی چنین حملاتی توسط دولت های رقیب را افزایش می داد.

هنرمند گرافیتی در حال کارمنبع: Street Cyber

استریت همچنین گفت که این پیام که «بیت‌کوین جنگ را غیرقابل تحمل می‌کند» با ترویج صلح و آزادی در سراسر جهان مرتبط است.

کتاب چاپ کنید نه پول

پوستر «چاپ کتاب‌ها نه پول» در یک مبادله اتوبوس در بارسلون چسبانده شده است.منبع: Street Cyber

استریت معتقد است که اگر کشورها به جای چاپ پول از بیت کوین برای تأمین مالی آموزش استفاده کنند، آموزش در سراسر جهان رایگان خواهد شد.

استریت گفت: به دلیل کمیاب بودن بیت کوین، دولت ها دو بار در مورد اینکه آن را به کجا اختصاص دهند فکر می کنند.

“بیت کوین منبع کمیاب است، بنابراین دولت ها باید مراقب نحوه خرج کردن آن باشند. این امر باعث می شود دولت ها نسبت به شهروندان خود پاسخگوتر باشند و اطمینان حاصل شود که آموزش در اولویت قرار دارد.”

تمام هنرهای خیابانی بیت کوین Street Cy₿er دارای انگیزه سیاسی نیستند. کارکنان همچنین با معرفی نمادهای بیت کوین با شخصیت هایی مانند ماریو و دونالد مک دونالد، علاقه مندان به کتاب های مصور را جلب می کنند.

دودل بیت کوین توسط Street Cy₿er.منبع: Street Cyber

تیم Street Cy₿er اخیرا پروژه “Bitcoin: The Art of Revolution” را در بارسلون اسپانیا راه اندازی کرده است و میزبان چندین نمایشگاه، کارگاه و کلاس برای کسانی است که می خواهند درباره بیت کوین بیشتر بیاموزند. این یک برنامه زمان بندی است.

آرم بیت کوین در سراسر جهان

حامیان بیت کوین از روش های نوآورانه دیگری برای انتشار اخبار در مورد ارز دیجیتال استفاده می کنند.

در ماه مارس، لوگوی بیت کوین با عنوان «مطالعه بیت کوین» در بانک مرکزی اروپا در فرانکفورت آلمان و بانک های مرکزی کشورهایی مانند جمهوری چک و سوئیس به نمایش گذاشته شد.

این پیش بینی در زمانی انجام شد که بخش بانکداری جهانی پس از ورشکستگی بانک سیلیکون ولی و بانک سیگنچر در ایالات متحده در کانون توجه قرار گرفت.

مربوط: بیت کوین وارد جنگ داخلی می شود – بر سر “هنر”

چند ماه پیش، در ژانویه، لوگوی دیگری از بیت کوین در بلندترین ساختمان آلمان، برج Fernseeturm برلین، درخشید. بیت کوین داران آلمانی پشت این ایده گفتند که می خواهند توجه را به ارز دیجیتال جلب کنند.

در سال 2020، یک عابر پیاده، اسپارتایی را در هنگ کنگ دید که چشمانی با آرم بیت کوین با عنوان “HODL (برای زندگی عزیز نگه دارید) حک شده بود.

این هنر همچنین توسط تایلر وینکلووس، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مورد تحسین قرار گرفت.

برخی از حامیان گام های ساده تری برای گسترش آگاهی برداشته اند. ‘Stuff4btc’ پیام خود را با قرار دادن برچسب روی صندلی های عمومی، میزها و تیرهای تلفن منتشر می کند.

مجله: کتیبه بازگشتی – “ابر کامپیوتر” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا