🚨 اخبار ارز دیجیتال

“شکست کامل” بیت کوین هنوز اتفاق نیفتاده است زیرا قیمت بیت کوین ماهانه ۳۰۰۰۰ دلار است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف قیمت بیت کوین به ۲۷۰۰۰ دلار افزایش یافته است زیرا در حالت “مایع” قرار دارد.

بیت کوین (BTC) از ۳۰۰۰۰ دلار در وال استریت اوپن در ۱۷ ژوئیه خودداری کرد زیرا ناظران روی کاهش یک مرحله ای بعدی شرط بندی کردند.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

معامله گران بیت کوین اهداف نزولی را تعیین می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView آنچه را که یکی از تحلیلگران حرکت قیمت بیت‌کوین را «خسته‌کننده» می‌خواند، در طول هفته معاملاتی جدید دنبال کرد.

پس از یک آخر هفته به همان اندازه آرام، BTC/USD هیچ نشانه ای از نوسانات را در میان کمبود کاتالیزور برای تغییر در دارایی های ریسک نشان نداد.

نشانگر مواد منبع نظارت بر زنجیره می گوید: “بازار در نوسان است و هر دو طرف برای تسلط می جنگند.” من نوشته ام برخی از آخرین تحلیل ها به نبرد بین گاوها و خرس های بیت کوین اشاره می کند.

“هر بار که خرس‌ها شروع به افزایش سرعت می‌کنند، گاوها حمایت خود را با ۳۰۰۰۰ دلار تکمیل می‌کنند. هنوز برای اعلام خیلی زود است، زمان صبر و انضباط فرا رسیده است.”

نمودار BTC/USD 1 هفته ای و میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای. منبع: TradingView

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators، معتقد است که حتی با از دست دادن ۳۰۰۰۰ دلار، بیت کوین می تواند در خطوط روند کلیدی مانند میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای در ۲۷۰۰۰ دلار پشتیبانی پیدا کند. این مطابق با پیش‌بینی‌های موجود معامله‌گر محبوب Cointelegraph است که قبلاً گزارش شده بود.

در همین حال، معامله‌گران Skew و Daan Crypto Trades گفتند که «واگرایی زیادی» بین بازارهای نقدی و مشتقات وجود دارد و فروشندگان تمایل دارند در کوتاه‌مدت دست بالا را داشته باشند.

“بدیهی است که اینجا برای من تعصب دارد” Trader CJ ادامه در کنار نموداری که اهداف امداد کوتاه مدت بین ۳۰۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ دلار را نشان می دهد.

“افزایش ناکارآمدی ها و رد آنها حداقل انتظار می رود که محدوده پایین باشد، اگر از این محدوده خارج نشود. ناکارآمدی ها (از این رو بالاترین میزان آوریل) را بازگردانید، و سپس یک بهبودی کامل را انجام دهید. و دوباره بازخواهد گشت.”

خبر بد برای تسلط بیت کوین؟

در جای دیگر، نگرانی‌ها در مورد کاهش تسلط بیت‌کوین بر بازار ارزهای دیجیتال، فعالان بازار را آزار می‌داد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین به عقب خواهد رسید؟زمانی که دلار قبلاً اینقدر ارزان بود، قیمت بیت کوین ۴۰۰۰۰ دلار بود

معامله‌گر محبوب Zivon می‌گوید تسلط BTC زیر ۵۰% “خوب نیست”، در حالی که شرکت تجاری QCP Capital رویدادهای نظارتی ایالات متحده را به عنوان تسلط در آینده در آخرین به‌روزرسانی بازار مرتبط با کاهش بیشتر قدرت می‌داند.

این مقاله خاطرنشان می کند که تسلط بیت کوین “احتمالاً روند صعودی اخیر خود را شکسته و دوباره سقوط خواهد کرد، حداقل تا زمانی که تصمیمی برای ETF نقطه بیت کوین گرفته شود، یا عوامل کلان دوباره کنترل شوند.”

به گفته این کمیسیون، انتقاد قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در هفته گذشته به دلیل ادعاهایی مبنی بر اینکه فروش آلتکوین XRP (XRP) به اوراق بهادار ثبت نشده، برای سرمایه گذاران خوشایند نبود.

بیت کوین که QCP آن را «به عنوان یک سکه «ضد امنیت» توصیف کرده است، به لطف اعتماد مجدد سرمایه گذاران ایالات متحده، ممکن است در برابر آلت کوین ها ضرر کند.

نمودار تسلط ارزش بازار بیت کوین. منبع: TradingView

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا