🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین آن را حل می کند: گابور گورباچ در مورد حل مشکل آرنولد شوارتزنگر در مونیخ نکاتی را ارائه می دهد

فهرست

  • شوارتزنگر نمی تواند پیش از مالیات فیات پرداخت کند
  • بیت کوین این مشکل را برطرف می کند

مشاور استراتژی که صادرکننده ETF بیت کوین، VanEck و Tether Gabor Gurbacs را شناسایی می کند، به اشتراک گذاشت که آرنولد شوارتزنگر، ستاره هالیوود، که به خاطر فیلم هایش درباره Conan The Barbarian و سریال “Terminator” مشهور است، در فرودگاه مونیخ دچار مشکل شد.

گورباچ، یکی از حامیان بیت کوین، اشاره کرد که بیت کوین می تواند به راحتی مشکل را حل کند.

شوارتزنگر نمی تواند پیش از مالیات فیات پرداخت کند

بر اساس گزارش CNN، اوایل این هفته، بازیگر افسانه‌ای اتریشی پس از اعلام نکردن ساعت گران‌قیمتی که هنگام ورود به پایتخت باواریا به دست داشت، در فرودگاه مونیخ بازداشت شد.

به گزارش CNN، اکنون “ترمیناتور” و فرماندار سابق کالیفرنیا با تحقیقات مالیاتی جنایی روبرو خواهند شد. یک افسر گمرک در فرودگاه مونیخ به سی‌ان‌ان گفت که شوارتزنگر قانون اجباری اعلام کالای وارداتی به اتحادیه اروپا از یک کشور غیر اتحادیه اروپا را نقض کرده و باید در اتحادیه اروپا بماند.

شوارتزنگر دو ساعت در فرودگاه مونیخ بازداشت و سپس آزاد شد. او ساعتی متعلق به شرکت سوئیسی Audemars Piguet، یک برند ساعت لوکس را که قصد دارد در یک حراجی خیریه در اتریش بفروشد، فاش نکرد.

این بازیگر و سیاستمدار سابق ایالات متحده پیشنهاد پرداخت مالیات احتمالی را از قبل داده است. اما ماموران گمرک نمی توانستند از دستگاه کارت بدهی استفاده کنند.

بیت کوین این مشکل را برطرف می کند

در نهایت، شوارتزنگر را به بانکی بردند و در آنجا مقدار پول مورد نیاز را برداشت کرد. با این حال، محدودیت ATM بسیار کم بود و بانک تعطیل شد. هنگامی که آنها به فرودگاه بازگشتند، یک افسر یک پایانه کارت نقدی قابل حمل جدید آورده بود تا بازیکن در نهایت قادر به پرداخت بود. مبلغ پرداختی این بازیگر فاش نشده است.

گابور گورباکس اضافه کرد: «اتحادیه اروپا یک شوخی است.

برای معامله در بیت کوین به یک گوشی هوشمند یا لپ تاپ متصل به اینترنت نیاز دارید. بسته به کیف پول یا صرافی ارز دیجیتال که پرداخت کننده بیت کوین خود را در آن نگهداری می کند، تراکنش می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. با این حال، شبکه لایتنینگ بیت کوین، پرداخت های خرد در بیت کوین را بسیار سریعتر امکان پذیر می کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا