🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین: آخرین سخنان ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین فاش شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سیزده سال پیش، ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین، چیزی که گمان می رود آخرین ایمیل او باشد را ارسال کرد. این پیام از آن زمان به بخشی از فولکلور رمزنگاری تبدیل شده است.

ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو در سال ۲۰۱۱ یکی از گیج کننده ترین رازها در دنیای ارزهای دیجیتال است. ناکاموتو پس از پی ریزی پایه های توسعه بیت کوین و مشاهده رشد اولیه آن، ناگهان تمام ارتباطات را قطع کرد و ناپدید شد.

پایان پست الکترونیکاعتقاد بر این بود که این ایمیل به تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۱ توسط ساتوشی ناکاموتو به یکی از توسعه دهندگان بیت کوین ارسال شده است. این آخرین ارتباط شناخته شده از سوی خالق بیت کوین قبل از ناپدید شدن از دید عموم بود.

ناکاموتو ایمیل را با بیان اینکه نمی‌خواهد از او به‌عنوان یک چهره مرموز و در سایه صحبت شود، آغاز کرد.

در ارتباط تاریخی در مورد موضوع «سوئیچ هشدار»، ناکاموتو تمایل خود را برای ادامه دادن نشان داد و افزود: «من به چیزهای دیگری رفته ام و احتمالاً در دسترس نخواهم بود»، و سرنوشت بیت کوین را به جامعه و توسعه دهندگان آن واگذار کرد. .

ساتوشی ناکاموتو کلید “CAlert” و کد انتشار را در همان ایمیل حذف کرد و اظهار داشت که “چند کاربر طولانی مدت هستند که همیشه در اطراف هستند.”

در حالی که محتوای ایمیل ممکن است برای ناظران عادی به نظر برسد، اهمیت آن در این واقعیت نهفته است که یکی از آخرین ارتباطات ناکاموتو قبل از ناپدید شدن از صحنه ارزهای دیجیتال است.

این ایمیل نه تنها پایان درگیری مستقیم ناکاموتو با بیت کوین را نشان داد، بلکه به عنوان انتقال نمادین مشعل به کسانی که این چشم انداز را ادامه می دهند، عمل کرد.

اگرچه گمانه‌زنی‌ها و توضیحات مختلفی در طول سال‌ها ارائه شده است، هویت واقعی ساتوشی ناکاموتو ناشناخته باقی مانده است و بر جذابیت و رمز و راز پیرامون ایجاد بیت‌کوین افزوده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا