🚨 اخبار ارز دیجیتال

با بازیابی قیمت بیت کوین از ترس دولت ایالات متحده، کارمزد بیت کوین ۹۵ درصد سقوط کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس یک تحلیل، بیت کوین در هفته جاری توسط دولت ایالات متحده برای فروش قرار نگرفت، اما پویایی قیمت بیت کوین همچنان تحت فشار است.

بیت کوین (BTC) در ۱۱ مه تلاش کرد تا از زیان های جدید خود بازگردد زیرا هشدارهای دروغین درباره فروش توسط دولت ایالات متحده بازار را تکان داد.

نمودار شمع ساعتی BTC/USD (Bitstamp). منبع: TradingView

تحلیلگران فروش بیت کوین توسط دولت آمریکا را تکذیب کردند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا در زمان نگارش این مقاله به ۲۷۴۰۰ دلار رسیده است.

روز قبل، پس از ادعاهایی مبنی بر فروش بیت کوین مصادره شده توسط دولت ایالات متحده، قیمت به ۲۶۸۵۰ دلار کاهش یافت.

این موضوع بعداً رد شد، اما به بازار حساس ارزهای دیجیتال آسیب وارد کرد.

در میان معامله‌گران، ژاکیس پایین‌ترین نرخ‌های داخلی را یک حرکت «تقلب‌آمیز» توصیف کرد و انتظار داشت سطوح پایین‌تر بیشتری بیاید.

او گفت: “اگر این حرکت شبیه یک کلاهبرداری است و مانند یک کلاهبرداری معامله می شود، با آن مانند یک کلاهبرداری رفتار کنید.” توییت کرد.

ما انتظار داریم دیر یا زود یک فروپاشی رخ دهد. هنوز مشخص نیست که چقدر عمیق خواهد بود، اما ما آماده ایم در صورت لزوم سریع عمل کنیم.

همکار معامله گر آمبسا تایید کرد که مانند سایر معامله گران، او به منطقه هدف نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار چشم دوخته است و به دنبال نزولی بیشتر است.

در همین حال، مفسر مالی، تد تورکس ماکرو، ۱۰ می را “روزی دیگر برای ارزهای دیجیتال” نامید.

و خلاصه توییتر وی افزود: رویدادهای امروز نشان می دهد که داده های تورم ایالات متحده تأثیر مثبتی بر افزایش دارایی های ریسک خواهد داشت و این کاهش در ماه های آینده ادامه خواهد داشت.

کارمزد بیت کوین برای بلوک بعدی به زیر ۲ دلار می رسد

خط نقره ای بیت کوینر این است که طی ۲۴ ساعت گذشته، تغییر قابل توجهی در کارمزد تراکنش های زنجیره ای رخ داده است که پس از رسیدن به سطوحی که باعث سر و صدای گسترده شد، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

موارد مرتبط: Binance ‘FUD’ مطابق CPI – 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

نرخ بلوک بعدی اعداد زنده در mempool.space 47 ساتوشی در هر بایت یا فقط ۱.۸۰ دلار در زمان نوشتن این مقاله بود.

بر اساس داده‌های منبع نظارت BitInfoCharts، میانگین کارمزد در ۱۰ می کمتر از ۱۵ دلار باقی ماند که بیش از ۵۰ درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت.

در پاسخ، چک میت، تحلیلگر اصلی Glassnode، به کسانی که خواستار تغییر کد بودند، موظف به جلوگیری از افزایش قابل توجه هزینه ها در آینده شد.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، کتیبه ترتیبی منجر به افزایش گسترده فعالیت های زنجیره ای و تقاضا برای بلاک ها شده است که منجر به افزایش سرسام آور هزینه ها شده است.

پس از ۲۴ ساعت، متوسط ​​کارمزد پرداخت شده برای هر بلوک به حدود ۱.۰ دلار بیت کوین در هر بلوک بازگشته است. تصور کنید از تغییر قوانین بیت کوین حمایت می کنید. توییت کرد همراه با نمودار

“تلاش برای تغییر قوانین یک حمله است، نه یک کتیبه.”

نمودار میانگین کارمزد بیت کوین پرداخت شده در هر بلوک. منبع: مات/توئیتر

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا