اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین مطمئن نیست «هنوز محتمل است» در ۱۲۰۰۰ دلار پایین است

معامله گران بیت کوین از بازگشت به پایین ترین سطح کلان می ترسند و خوش بینی قیمت بیت کوین در بهترین حالت پس از ماه ها اوج محدود می شود.

بیت کوین (BTC) ممکن است در ماه‌ها به بالاترین حد خود برسد، اما تعداد کمی متقاعد شده‌اند که بازار صعودی بازگشته است.

با توجه به داده‌های Cointelegraph Market Pro و TradingView، BTC/USD در آستانه تعطیلی هفتگی مهم، نزدیک به ۲۱۰۰۰ دلار باقی می‌ماند.

بیت کوین قبل از از سرگیری بازار صعودی شاهد یک “رکود” جدید است

بیت کوین پس از یک هفته افزایش سریع تقسیم می شود. در حالی که بسیاری در مورد احتمال فروش مجدد هشدار داده اند، برخی دیگر از قبل با خرس ها همدردی می کنند.

کریس برنیسکی، رئیس سابق ارزهای رمزنگاری شده در ARK Invest، گفت: “اکنون خرس‌ها در یک چرخه معیوب گیر کرده‌اند که امیدوارند عقب نشینی پایین بیاید. شما حتی متوجه حضورتان نخواهید شد.” بسته شدن.

با این حال، حتی ناظران خوش‌بین‌تر مانند Burniske انتظار یک رالی بدون وقفه در پایان قطعی آخرین بازار نزولی بیت‌کوین را ندارند.

مفسر محبوب Lemon در آخر هفته یک تصویر کلاسیک “برگ تقلب وال استریت” را آپلود کرد و پیش بینی کرد که BTC/USD بیشتر کاهش می یابد.

او گفت: “متاسفم، باید به افکارم وفادار بمانم. فکر می کنم ما اینجا هستیم.” گفت دنبال کنندگان توییتر به احساسات بیت کوین و حرکت قیمت به سمت پایین ترین سطح کلان اشاره می کنند.

نمودارهای حاشیه نویسی از The Wall Street Cheat Sheet.منبع: لیمو / توییتر

چنین نظریه ای با واکنش منفی تر به افزایش اخیر قیمت بیت کوین مرتبط است، به طوری که ایل کاپو، یکی از مفسران Crypto اخیراً آن را به عنوان “بزرگترین روند صعودی که تا کنون دیده ام. یکی از تله ها” توصیف کرده است.

وی در بخشی از پیگیری های خود نوشت: با وجود تجمع اخیر، سناریوی نزولی باطل نشده است. تاپیک توییتر ۱۴ ژانویه.

اگر در چند روز گذشته سودی به دست آورده‌اید، صمیمانه به شما تبریک می‌گوییم، اما به یاد داشته باشید که زمان بدی برای دفاع از این سودها نیست.»

او نتیجه گرفت که پایین بودن ۱۲۰۰۰ دلاری بیت کوین/دلار آمریکا “هنوز محتمل” است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Il Capo در Crypto/Twitter

نرخ سرمایه باعث تعجب خلق و خوی شد

با عطف به داده ها، Maartunn، یکی از همکاران پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، هشدار داد که اصلاح قیمت بیت کوین دیر یا زود ممکن است رخ دهد.

مرتبط: بیت کوین در سال قبل از نصف شدن ۳۰۰ درصد افزایش یافت – آیا سال ۲۰۲۳ متفاوت خواهد بود؟

در یک پست وبلاگ ۱۴ ژانویه، من نوشتم که نرخ سرمایه گذاری پلتفرم های مشتقه به سطوح ناپایدار رسیده است.

او خاطرنشان کرد: «نرخ تامین مالی بیت کوین به بالاترین حد خود در ۱۴ ماه گذشته رسید.

با نرخ بهره مثبت، افرادی که آرزوی بیت کوین را دارند در واقع برای انجام این کار پول می پردازند. این به باور عمومی مبنی بر ادامه افزایش قیمت ها اشاره دارد. اگر قیمت در برابر اجماع واکنش نشان دهد، این امر می‌تواند منجر به اختلالات عمده شود و در صورت شکسته شدن حمایت، آبشاری از انحلال‌ها را به همراه داشته باشد.

مارتن نتیجه گرفت: واضح است که معامله گران بیشتر شرط بندی می کنند، اما تجزیه و تحلیل نمودارهای نرخ سرمایه نشان می دهد که ممکن است اینطور نباشد.

“در موارد قبلی که نرخ های تامین مالی به اندازه امروز بالا بود، بیت کوین عقب نشینی کرده است.”

نمودار مشروح نرخ های تامین مالی بیت کوین. منبع: CryptoQuant

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا