اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از افزایش روزانه قیمت بیت کوین از ۵ درصد با ‘تن ها’ مقاومت مواجه می شود.

قدرت قیمت بیت کوین پس از رسیدن به پایین ترین سطح سه ماهه بهبود یافته است، اما گاوهای بیت کوین موانع متعددی برای رفع کردن دارند.

بیت کوین (BTC) تلاش کرد تا ۲۶۰۰۰ دلار را در معاملات وال استریت در ۱۲ سپتامبر معکوس کند و آن را نگه دارد زیرا یک بازگشت سریع قیمت بیت کوین باعث هیجان معامله گران شد.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت ۵.۵ درصد افزایش یافت

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بزرگ‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده بیشترین افزایش قیمت ۲۴ ساعته را به خود اختصاص دادند که در یک نقطه در مجموع ۵.۵ درصد بود.

در زمان نگارش این مقاله، تمرکز روی ۲۶۰۰۰ دلار بود، که گاوهای بیت کوین قبلاً آن را به عنوان مرز مهمی برای بازپس گیری علامت گذاری کرده بودند.

Jelle، یک معامله گر محبوب، گفت: “خوب، ما پایین ترین محدوده را به دست آوردیم. من می خواهم اکنون آزمایش دیگری از ۲۷ را ببینم.” گفت یکی از چندین پست آن روز X مشترک داشت.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Jelle/X

همکار تاجر Crypto Ed جلوتر رفت، ابتدا انتظار داریم یک “جارو” دیگر از طریق پایین ترین محدوده، و یک سفر به ۲۸۰۰۰ دلار به عنوان نتیجه نهایی در یک بازه زمانی کوتاه تر.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Ed/X

با این حال، کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع نظارت بر زنجیره مواد شاخص، خاطرنشان می کند که رالی می تواند ادامه یابد، با مقاومت قابل توجهی که در بالای سر به شکل میانگین های متحرک مختلف (MAs) وجود دارد. من به شما هشدار دادم که

اندیکاتورهای مادی با موفقیت آخرین روند صعودی را پیش بینی کردند و آلن همچنان بر اهمیت نگه داشتن ۲۴۷۵۰ دلار به عنوان حمایت تاکید کرد.

“مقاومت فنی زیادی که از میانگین متحرک ۲۱ روزه شروع می شود، #DeathCross بین میانگین متحرک ۵۰ روزه و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، و در نهایت به میانگین متحرک ۱۰۰ روزه ختم می شود که با اوج های محدوده همگرا می شود. از آخرین نظرات او: “سربار وجود دارد.” گفت.

۲۴۷۵۰ دلار یک سطح کلیدی برای حفظ این رالی باقی می‌ماند. روی نحوه تعامل PA با آن سطوح در صورت نزدیک شدن به آنها تمرکز کنید.

نمودار BTC/USD 1 ساعته، میانگین متحرک ۲۱، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰ روزه. منبع: TradingView

آلن افزود که وضعیت درازمدت بدون تغییر باقی می ماند.

او در پایان گفت: انتظار جهش به بالای محدوده را نداشته باشید.

پاکسازی هر یک از این سطوح مقاومت نیاز به قدرت گاو نر دارد و گله باید قبل از پیشرفت به سطح بعدی کمی دوباره جمع شود و چرا کند.

مطالعه “پایین واقعی” را برای ارزهای دیجیتال در اواخر اکتبر پیش بینی می کند

در همین حال، پلتفرم معاملاتی QCP Capital با نگاهی گذرا به بقیه سه ماهه سوم هشدار داد که بیت کوین و ارزهای دیجیتال با فشار فروش بالقوه مواجه هستند.

مرتبط: بیت کوین UTXO سقوط “قوی سیاه” مارس ۲۰۲۰ را منعکس می کند – مطالعه جدید

علاوه بر عوامل اقتصاد کلان مانند تصمیمات آتی فدرال رزرو ایالات متحده برای نرخ بهره، موانع خاص صنعت در پیش است.

QCP در آخرین به روز رسانی بازار خود که در ۱۲ سپتامبر منتشر شد، خاطرنشان کرد که “همگرایی رویدادهای نزولی آینده، بازار را برای اولین بار از اواسط اکتبر خنثی می کند.”

این روزنامه می‌نویسد: «این شامل یک CPI بالاتر از حد انتظار فردا، یک FOMC جنگ‌طلب‌تر از حد انتظار در هفته آینده، فروش دارایی‌های توکن FTX و ماه آینده Mt. Gox برای آرام کردن اوضاع است.»

بنابراین در حالی که تئوری ما نشان می‌دهد که در اوایل ماه آینده به پایین می‌آید، ما فکر می‌کنیم که کف واقعی در اواسط اواخر اکتبر خواهد بود، زمانی که چرخه اخبار بد به پایان رسید.

QCP اضافه کرد که انتظار دارد پایان سال و شروع سال ۲۰۲۴ برعکس، ” صعودی” باشد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا