اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به صورت هفتگی، ماهانه با روند صعودی کلان در معرض خطر بسته می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

RSI ماهانه بیت کوین روزنه امیدی را ارائه می دهد زیرا گاوهای نر بیت کوین در ماه فوریه همزمان با چندین خط روند مقاومت بلندمدت مبارزه می کنند.

بیت کوین (BTC) معامله گران را به حدس و گمان وا می دارد زیرا آینده بازار صعودی به هفته پایانی فوریه بستگی دارد.

در توییت‌های متعدد در 17 فوریه، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital نبرد مقاومت قابل توجهی را در BTC/USD در بازه‌های زمانی مختلف اعلام کرد.

قیمت بیت کوین با روند نزولی بازار نزولی مطابقت دارد

بیت کوین در این هفته به بالاترین حد خود در شش ماه گذشته رسید، زیرا آخرین دوره بهبود سال 2023 همچنان در بحث خرس گاو نر ادامه دارد.

پس از شروع خوب ماه، فوریه مشخص شد که چیزی شبیه به یک نقطه محاسبه برای قدرت قیمت بیت کوین است. انجام آن بسیار دشوارتر است.

برای Rekt Capital، اکنون زمان توجه است. چه در بازه های زمانی روزانه، هفتگی یا ماهانه معامله کنید.

نمودار هفتگی شاید بزرگترین مبارزه بازار پس از نزول در سال 2022 را نشان دهد. بیت کوین در حال حاضر در تلاش است تا از ناحیه مقاومتی که در آگوست گذشته نتوانست از آن عبور کند، عبور کند، اما تاکنون ناموفق بوده است.

Rekt Capital گفت: «در نهایت، بسته شدن هفتگی بالاتر از این منطقه بحرانی چیزی است که بیت کوین برای شکستن این ناحیه مقاومت متجانس و ادامه حرکت بالاتر باید به آن دست یابد. من نوشته ام در اینجا برخی از آخرین به روز رسانی های او در نمودارهای هفتگی آورده شده است.

وضعیت به لطف دو خط روند مقاومت اصلی دیگر که در بالای سر قرار دارند پیچیده است. اینها به صورت میانگین متحرک 50 هفته ای و 200 هفته ای (MAs) هستند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، اینها به تازگی اولین “صلیب مرگ” را تشکیل داده اند و می توانند برای کسانی که امیدوارند یک بازار گاوی جدید راه اندازی کنند، میخ بر تابوت باشد.

وضعیت تنش‌آمیزی مشابه در بازه زمانی ماهانه رخ می‌دهد. Rekt Capital می گوید که BTC/USD دوباره به خروج از روند نزولی کلان نزدیک است.

بسته شدن ماهانه آینده یک عامل تعیین کننده خواهد بود زیرا بیت کوین می تواند در ماه مارس شروع شود. خارج از خط روند نزولی از زمان بالاترین رکورد در نوامبر 2021 ادامه داشته است.

این یک رویداد مهم است، اما نشانه های خاصی است قبلا پیشنهاد شده است که می تواند به واقعیت تبدیل شود. شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) قبلاً به پایین ترین حد خود رسیده بود، اما “یک روند صعودی جدید قبلا تایید شده است.”

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نهنگ ها “Bull Market Maxis” را هدف قرار می دهند

با نزدیک‌تر شدن به خانه، فعالیت‌های روزانه به طرز جالبی نامشخص باقی می‌ماند، زیرا بازار صعودی بیت‌کوین به برخی از سودهای هفته چسبیده است.

مرتبط: بیت کوین متریک برای چهارمین بار «مادر همه سیگنال های صعودی بیت کوین» را چاپ می کند

با این وجود، دو سفر بالای 25000 دلار منجر به معکوس شدن حمایت مقاومتی نشده است و بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داده شده است که در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD حدود 24500 دلار معامله می شود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

Rect Capital جشن گرفتن با تایید شکست، دیگران همچنان می ترسند که کل قسمت نتیجه دستکاری نهنگ بازار باشد.

با تجزیه و تحلیل فعالیت دفترچه سفارش در Binance و نظارت بر شاخص‌های مواد منبع، به نظر می‌رسد هیچ شکی در مورد ماهیت فریبنده «قدرت» قیمت فعلی وجود ندارد.

نهنگ‌ها حمایت پیشنهادی را بالاتر می‌برند، و این توهم «شکست بازار گاوی» را ایجاد می‌کند.

“پاداش اگر پذیرفته شود، زیرا ما در حال حاضر دو رد داریم” شاخص های مواد من نوشته ام برای دوقلوها از 25000 دلار فراتر رفت.

“IMO، هدف گسترش دامنه توزیع و کاهش نقدینگی کوتاه تا حداکثر بازار صعودی بود.”

نمودار دفتر سفارش همراه، این عمل را به تصویر می‌کشد، زیرا با افزایش قیمت لحظه‌ای، تعداد نهنگ‌ها کاهش می‌یابد – پدیده‌ای که شاخص‌های مواد اخیراً «واگرایی نهنگ‌ها» نامیده شده است.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا