اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۲۵۰۰۰ دلار را هدف قرار می دهد زیرا قیمت بیت کوین به بالاترین نتایج هفتگی در ۵ ماه گذشته نزدیک می شود

گاوهای بیت کوین همه چیز را برای بازی کردن دارند زیرا قیمت های بسته شدن هفتگی و ماهانه تعیین می کند که بهترین ژانویه دهه بیت کوین چه چیزی می تواند باشد.

بیت کوین (BTC) با نزدیک شدن به بسته شدن هفتگی و ماهانه در ۲۹ ژانویه برای سومین بار از نظر نقدینگی عمده افزایش یافت.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

معامله گران بیت کوین: ۲۵۰۰۰ دلار در چشم انداز

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین/دلار آمریکا یک شبه در Bitstamp به ۲۴۴۹۸ دلار رسیده است.

در حالی که این حرکت کوتاه مدت بود، سومین تلاش در روزهای اخیر برای بالا بردن نقدینگی سمت فروش به بالای ۲۳۴۰۰ دلار بود.

در هر صورت، به نظر می‌رسد که گاوها برای به دست آوردن سطوح جدید حمایتی حرکتی ندارند، و در زمان نگارش وضعیت موجود ثابت باقی می‌ماند و بیت‌کوین دقیقاً زیر نقدینگی ۲۳۲۵۰ دلار معامله می‌شود.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

اطلاعات کتاب سفارش تاریخی از Binance آپلود شد قدرت شلیک مورد نیاز برای از کار انداختن خرس با نظارت بر شاخص های مادی منبع نشان داده شد.

از ۲۷ ژانویه، مقاومت ها در ۲۳۲۰۰ دلار، ۲۴۵۰۰ دلار و ۲۵۰۰۰ دلار قرار گرفتند، اما معامله گران همچنان دومی را به عنوان هدف بالقوه بعدی می دانند.

کریپتو تونی مطمئن “من هدف ۲۵۰۰۰ دلاری خود را در نظر دارم” گفت دنبال کنندگان توییتر در برخی از نظرات در روز.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

کریپتوتونی همچنین افزایش آلت کوین‌ها را پیش‌بینی کرد و ارزش کل بازار کریپتو برای آزمایش مجدد مقاومت بالای ۱ تریلیون دلار تعیین شد.

من همچنان انتظار یک رالی مناسب در هفته‌های آینده را دارم، اما وقتی شروع به افزایش سطح مقاومت ۱.۲ تریلیون دلاری تا ۱.۳۳ تریلیون دلاری می‌کنید، مراقب باشید. ما در اینجا انتظار مقاومت قوی داریم. من نوشته ام ۲۸ ژانویه.

نمودار مشروح ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال. منبع: Crypto Tony/ توییتر

با این حال، مانند سایرین، کریپتو تونی نسبت به بازه‌های زمانی طولانی‌تر محتاط است، بنابراین احتمال ظهور ماکروهای جدید در بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۳ کمتر می‌شود.

در میان آنها یکی از مفسران Crypto، ایل کاپو است. به روز رسانی او با اجتناب از تحلیل تکنیکال، گفت که بیت کوین “کوتاه و قوی” باقی می ماند.

وی افزود: هفته جالبی خواهد بود.

بهترین ژانویه دهه؟

به نظر می رسد با قیمت های فعلی، BTC/USD هفته را در بالاترین سطح خود از اواسط آگوست به پایان می رساند.

مرتبط: با فاش شدن شاخص‌های جدید قیمت بیت کوین، بیت کوین به ۲۳۰۰۰ دلار «بسیار صعودی» است

بدون تأثیر سقوط FTX بر نمودارها، سود ژانویه در زمان نگارش این مقاله ۳۹.۸ درصد بود که آن را به سودآورترین ژانویه بیت کوین از سال ۲۰۱۳ تبدیل کرد.

داده های درآمد ماهانه بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Coinglass

علاوه بر نتایج ماهانه، هفته آینده با تصمیم فدرال رزرو در مورد آخرین افزایش نرخ بهره، شاهد یک محرک اقتصادی کلان بالقوه دیگر از سوی ایالات متحده خواهیم بود.

شماره بعدی خبرنامه بازارهای کوین تلگراف که در ۳۰ ژانویه منتشر شد، به این موضوع و موارد دیگر خواهد پرداخت. برای دریافت رایگان آن ثبت نام کنید.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا