🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۲۵ درصد از ثروت جهانی را در پیش بینی قیمت ۱۰ میلیون دلاری جدید بیت کوین در نظر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جسی مایرز بر این باور است که بیت کوین به دلیل کمبود ذاتی و سایر ویژگی های آن، این پتانسیل را دارد که ارزش بازار خود را بیش از ۵۰۰ برابر افزایش دهد.

تحلیل جدید نتیجه می گیرد که بیت کوین (BTC) می تواند به بیش از ۱۰ میلیون دلار در هر سکه برسد زیرا ۲۵ درصد از ثروت جهان را می خورد.

در یک پست وبلاگی که در ۱۶ فوریه منتشر شد، جسی مایرز، مدیر صندوق و مشاور متخصص بیت کوین، هدف قیمتی “ظالمانه” خود را برای بیت کوین فاش کرد.

مایرز: بیت کوین می تواند در چند دهه آینده ۵۰۰ برابر رشد کند

مایرز می گوید که بیت کوین ممکن است از نوسانات «بی رحمانه» رنج ببرد، اما هادلر و منتقدان به طور یکسان در مورد مسیر قیمتی بلندمدت آن تردیدی ندارند.

او با تجزیه و تحلیل گزاره ارزش بیت کوین، استدلال می کند که توانایی بیت کوین برای ارزش گذاری در طول زمان به این معنی است که مقدر شده است ارزش را از سایر طبقات دارایی جذب کند.

از جمله اینکه چنین دارایی هایی با ویژگی های ارزش گذاری فزاینده و کمیاب می توانند نقش «طلای دیجیتال» را ایفا کنند.

در پست وبلاگ آمده است: “بیت کوین دارای ویژگی های غیرقابل تصوری است. ارزش آن در طول زمان افزایش می یابد. طلا در ذخیره قدرت خرید عالی است، در حالی که بیت کوین قدرت خرید را افزایش می دهد.”

ارزش ذخیره شده در بیت کوین در طول زمان به دلیل طراحی بیت کوین برای افزایش کمبود، ارزش خود را افزایش می دهد. این باید در برابر نوسانات (وحشیانه) در این فرآیند مقاومت کند.

چنین ایده هایی جدید نیستند. این در هسته بسیاری از ایده های محبوب در مورد بیت کوین قرار دارد، از جمله کتاب استاندارد بیت کوین اثر Saifedeen Amos.

از سوی دیگر، برای قرار دادن آن در اعداد، مایرز تخصیص جهانی به BTC را ۰.۰۵٪ از دارایی های موجود در سال ۲۰۲۳ یا ۴۰۰ میلیارد دلار محاسبه می کند.

این پست ادامه می‌دهد: «این ۱/۲۰۰۰ ارزش دارایی جهان است.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما باید یک سوال مهم از خود بپرسیم: وقتی بیت کوین به کار خود ادامه می دهد (که تضمین می کند که ارزش آن هر چهار سال یکبار افزایش می یابد)؟ در نهایت متوجه خواهیم شد که بیش از ۰.۰۵٪ از سرمایه جهان آن را می خواهد؟ آیا این چنین دارایی خواهد بود؟ من فکر می کنم تنها نتیجه منطقی بله است. ”

طبق پیش‌بینی‌های مایرز، این درک به این معنی است که ۱۰ میلیون دلار به ازای هر بیت‌کوین یک «تخمین محافظه‌کارانه» است.

«به طور کلی، ارزیابی شخصی من از اینکه حد بالایی بیت کوین کجاست، به سادگی … بسیار بالا است.

تخمین محافظه کارانه من نشان می دهد که قیمت بیت کوین پتانسیل گزاف بودن را دارد: ۱۰ میلیون دلار به ازای هر بیت کوین به دلار امروز. می تواند دو برابر شود.»

مقایسه دارایی های کلان (اسکرین شات).منبع: Jesse Myers/Substack

ARK Bitcoin “Bear Case” به ۲۵۸۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۳۰

“مضحک” یا نه، مایرز فقط به دنبال مشاهده ارزش بسیار بالای قیمت بیت کوین در دهه های آینده نیست.

مطالب مرتبط: بیت کوین باید ۱ تریلیون دلار از نقدینگی بانک مرکزی برای شکست دادن فروشندگان استفاده کند – مطالعه

برخی حتی به دنبال رسیدن به مرز ۱ میلیون دلار قبل از پایان این هستند. به عنوان مثال، ARK Invest در طول نزول بازار نزولی در سال ۲۰۲۲ بر همین پیش‌بینی ثابت ماند.

غول سرمایه‌گذاری در چشم‌انداز «ایده‌های بزرگ ۲۰۲۳» که در پایان ژانویه منتشر شد، این فرصت بلندمدت را «افزایش» توصیف کرد.

«مورد خرس» این شرکت در سال ۲۰۳۰ نشان داد که بیت کوین/دلار آمریکا تا پایان این دهه همچنان روی ۲۵۸۰۰۰ دلار خواهد بود.

داده های پیش بینی رشد بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Ark Invest

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا