اخبار ارز دیجیتال

«حرکت بزرگ بعدی» بیت کوین Eyes می تواند 19000 دلار مجدداً آزمایش کند – تحلیلگران


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

معامله گر محبوب Skew معتقد است که زمان آن رسیده است که قیمت بیت کوین در محدوده ای افزایش یابد که می تواند تا 28000 دلار افزایش یابد.

تحلیل جدید می گوید بیت کوین (BTC) به قیمت 28000 دلار یا 19000 دلار پیش می رود و می تواند در این هفته همه چیز را تعیین کند.

از نظر توییتر در 15 فوریه، معامله گر محبوب Skew به دنبال کنندگان خود گفت که BTC/USD در حال حاضر در “منطقه مهم” است.

حرکت بزرگ بعدی بیت کوین

با وجود بازگشت به بالای 22000 دلار در انتهای شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) در 14 فوریه، بیت کوین هنوز رشد 40 درصدی خود را در ژانویه از سر نگرفته است.

اما اکنون، دو هفته پس از ادغام، Skew معتقد است که زمان تصمیم گیری فرا رسیده است.

او به همراه نموداری که اهداف قیمتی مربوط به بیت کوین را نشان می دهد، خلاصه کرد: “من فکر می کنم ما برای حرکت بزرگ بعدی خود آماده می شویم.”

این اهداف منفی 28000 دلار و 19000 دلار هستند. هر دو تا حدودی منعکس کننده دیدگاه دیگران در مورد بهبود کلی سال 2023 هستند، با تمرکز ویژه بر روی منطقه درست زیر 20000 دلار.

Skew ادامه داد: از سوی دیگر، سطح قیمت لحظه ای فعلی نشان می دهد که بیت کوین در حال آزمایش “منطقه قابل توجهی در اینجا در مقیاس بزرگ است.”

وی افزود: روزهای آینده بسیار حساس خواهد بود.

وقتی از ما پرسیدیم که آیا شانس در هر دو جهت مساعد است، پاسخ برای گاوهای نر مشتاق ادامه سفر خود به 30000 دلار چندان اشتها آور نبود.

Skew گفت که ترکیبی از دلار قوی تر، بازده اوراق قرضه و عملکرد بازار سهام در حال حاضر یک سناریوی نگران کننده برای دارایی های ریسک به طور کلی ایجاد کرده است.

در پست دیگری آمده است: «از اینجا و ساختار DXY/JPYUSD، منطقی است که دلار در روز جمعه صعود کند.

همچنین یک تاخیر بین 2Y و ES وجود دارد. ضعف در دارایی‌های بتا بالا امروز از کاهش دارایی‌های ریسک حمایت می‌کند.

نمودار مشروح BTC/USD.منبع: Skew/Twitter

معامله گران نسبت به حرکت “پارابولیک” دلار هشدار می دهند

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، شاخص دلار آمریکا (DXY) در این ماه پس از مشاهده روند صعودی خود، توجه بسیاری از فعالان بازار را به خود جلب کرد، که می تواند یک بار برای همیشه روند نزولی چند ماهه را بشکند.

مطالب مرتبط: پشتیبانی 1.5 هزار دلاری اتریوم ضعیف می شود زیرا معامله گران ETH اندکی کاهش می یابد

همانطور که داده‌های TradingView نشان می‌دهد، DXY همچنان در آخرین فشار روز نزدیک به 103.5 به حفظ جایگاه خود ادامه داد.

نمودار شمعی 1 روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

برای معامله‌گر و تحلیلگر همکار TechDev، حتی دلیلی وجود دارد که بازده سهموی DXY را در نظر بگیرد، با تمام فشارهای نزولی بر ارزهای دیجیتال و دارایی‌های ریسک.

وی به رابطه دلار و بازده اوراق قرضه چین اشاره کرد.

او گفت: «جالب است که این سیگنال نقدینگی قبل از پارابولیک شدن، دو کفی مشابه DXY دو سال پیش نشان داد. نظر داد در نمودار 12 فوریه

نمودارهای مشروح دارایی های کلان. منبع: TechDev/ Twitter

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا