🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر می گوید بیت کوین در راستای ترندهای S&P 500 انتظار افزایش بزرگی دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) قابل رویت با توجه به توییتی از تحلیلگر معروف رمزارز، علی مارتینز، این ارز در آستانه یک افزایش عمده قیمت خواهد بود. این ارز دیجیتال که مورد بررسی و گمانه زنی های شدید قرار گرفته است، ممکن است مسیر خود را با S&P 500 هماهنگ کند و نشان دهنده افزایش بالقوه بزرگ در ارزش باشد.

علی مارتینز احتمال انعکاس قیمت بیت کوین به دلار SPX را بررسی کرد و حدس زد که آیا کاهش اخیر بیت کوین از ۳۲۰۰۰ دلار به ۲۵۰۰۰ دلار آخرین فرصت برای خرید با قیمت بالقوه پایین است یا خیر. او همچنین این سوال را مطرح کرد که آیا این می تواند آغازی باشد. صعود غیر قابل توقفمن نمی دانم که آیا این وضعیت دیگر برای بیت کوین “فقط بالا” است یا خیر.

همبستگی بین بیت کوین و S&P 500 مفهوم جدیدی نیست، اما همگرایی اخیر در روند آنها ممکن است نشان دهنده تغییر قابل توجهی در پویایی بازار باشد. از لحاظ تاریخی، بیت کوین به عنوان یک دارایی پرخطر در نظر گرفته شده است که اغلب مستقل از بازارهای مالی سنتی عمل می کند. با این حال، حرکت هماهنگ تر با یک شاخص سهام عمده مانند S&P 500 می تواند نشانه ای از بلوغ بازار یا تغییر در بازار باشد. سرمایه گذار درک نسبت به بیت کوین

قیمت بیت کوین وارد روند صعودی می شود

شایان ذکر است، این اولین بار نیست که مارتینز پیش بینی های قابل توجهی را در مورد حرکات آینده بیت کوین بیان می کند. در ۲۶ فوریه مشخص شده است یک “الگوی مگافون” در نمودار روزانه بیت کوین ظاهر شده است که نشان می دهد اگر بیت کوین بتواند موقعیت خود را بالای ۵۰۰۰۰ دلار حفظ کند، دستیابی به یک بسته پایدار بالای ۵۳۰۰۰ دلار می تواند باعث افزایش به سمت ۶۰۵۲۰ دلار شود.

قابل توجه، قیمت فعلی بیت کوین می ایستد در ۲۴ ساعت گذشته با رشد خیره کننده ۴.۵۲ درصدی و در ماه گذشته با رشد خیره کننده ۳۸.۷۶ درصدی به ۵۹۰۲۷ دلار رسید که به نظر می رسد تحلیل مارتینز را تایید می کند. سرمایه گذاران و ناظران بازار از نزدیک حرکات بعدی بیت کوین را به ویژه با توجه به پیش بینی های مارتینز دنبال خواهند کرد. اگر بیت کوین به پیروی از مسیر صعودی S&P 500 ادامه دهد، می تواند به اعتبار ارز دیجیتال به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری قانونی کمک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا