اخبار ارز دیجیتال

خروج بیت کوین: خروج بیت کوین به ارزش ۷۵۰ میلیون دلار از صرافی های کریپتو

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره ای به بلوکبیت کوین (BTC) به ارزش حیرت آور ۷۵۰ میلیون دلار در ۱۴ مارس از صرافی های مختلف رمزنگاری خارج شد و بیت کوین را به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی تقریباً ۷۳۷۹۸ دلار رساند.

IntoTheBlock گزارش داد که بیش از ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی ها در ۲۴ ساعت گذشته خارج شده است. این بالاترین رقم از می ۲۰۲۳ است. صرافی های Bitfinex و Kraken به ترتیب ۵۲۴ میلیون دلار و ۱۳۰ میلیون دلار اکثر این برداشت ها را به خود اختصاص دادند.

بیت کوین چهارمین بالاترین تاریخ خود را در این هفته ثبت کرد و احساسات را یک قدم به سرخوشی نزدیک کرد. بر اساس گزارش گلس‌نود، انتقال کلاسیک ثروت از HODLers به ​​سفته‌بازان با افزایش قابل‌توجه در سود نقطه‌ای و تقاضا برای اهرم آتی در حال انجام است.

خروج بیت کوین از صرافی ها را می توان نشانه مثبتی از اعتماد سرمایه گذاران به ارزش بلندمدت بیت کوین دانست، زیرا سرمایه گذاران ترجیح می دهند دارایی های خود را به طور مستقل تضمین کنند.

قیمت بیت کوین در حال کاهش است

بیت کوین پس از اینکه برای پنجمین بار در هفت روز گذشته به بالاترین سطح خود رسید، زیرا سرمایه گذاران از دارایی های پرخطر در بازارهای مالی خارج شدند، به زیر ۷۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ ۷۳۷۹۷ دلار، ۹ درصد سقوط کرد و به ۶۵۵۶۵ دلار رسید. توکن های دیگری مانند اتریوم، شیبا اینو و XRP نیز سقوط کردند.

سهام و ارزهای دیجیتال ایالات متحده سقوط کردند زیرا یک گزارش تورم قوی دیگر شرط بندی ها را تقویت کرد که فدرال رزرو ممکن است عجله ای برای کاهش نرخ بهره نداشته باشد، حتی در حالی که برخی از بخش های اقتصاد نشانه هایی از کند شدن را نشان می دهند. نرخ بهره پایین باعث افزایش جذابیت ارزهای دیجیتال می شود.

در حالی که سرمایه‌گذاران منتظرند ببینند بیت‌کوین به کجا می‌رسد، علی، کارشناس رمزارز معتقد است که یک منطقه پشتیبانی پایدار بین ۶۴۷۵۰ تا ۶۶۷۰۰ دلار تشکیل شده است که در آن ۳۸۲۰۰۰ آدرس بیش از ۲۷۵۰۰۰ بیت کوین را در خود جای داده‌اند.

علی اشاره کرد که تماشای این سطح از نزدیک می‌تواند حیاتی باشد، زیرا از دست دادن آن می‌تواند توجه را به منطقه تقاضای اصلی بعدی بین ۶۰۷۶۰ تا ۶۲۷۹۰ دلار معطوف کند که توسط ۷۹۷۵۰۰ آدرس و بیش از ۲۹۸۰۰۰ بیت کوین محافظت می‌شود.

در مقابل، بیت کوین با مقاومت سختی بین ۷۰۱۸۰ تا ۷۱۳۴۰ دلار مواجه است. این مانع با ۵۳۳۳۰۰ آدرس که مجموعاً ۴۳۳۰۰۰ بیت کوین را در خود جای داده اند تقویت می شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا