اخبار ارز دیجیتال

صرافی بیت کوین شاهد کاهش عرضه 180000 BTC در میان فروش BTC Mt Gox است

بیت کوین حاصل از هک Mt. Gox در سال 2014 دوباره در حرکت است و 65 بیت کوین با HitBTC در 22 نوامبر مبادله شد.

داده‌ها نشان می‌دهند که صرافی‌های بیت‌کوین (BTC) ممکن است شاهد بزرگترین خروج سرمایه‌های کاربران تا به امروز بوده باشند.

بر اساس داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، برداشت ماهانه در صرافی های اصلی حدود 179000 BTC در 23 نوامبر کاهش یافت.

صرافی های اصلی به ثبت برداشت های بیت کوین مراجعه کنید

از آنجایی که اپیدمی FTX هنوز ادامه دارد، کاربران صرافی مشغول برداشت وجه به کیف‌های غیرحضوری هستند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، 3 میلیارد دلار ارزهای رمزنگاری شده اندکی پس از انفجار FTX پلتفرم های اصلی را ترک کردند.

گلس‌نود نشان می‌دهد که این روند همچنان ادامه دارد و داده‌های آن بیشترین کاهش را در ذخایر BTC مبادله‌ای در دوره 30 روزه منتهی به 23 نوامبر ثبت کرده است.

معیار تغییر موقعیت خالص تبادل گلاسنود تغییر 30 روزه در عرضه بیت کوین را نشان می دهد که در کیف پول های صرافی در 178683- BTC نگهداری می شود. این اندیکاتور 20 صرافی از جمله FTX را پوشش می دهد.

نمودار نوسانات موقعیت خالص BTC مبادله کنید.منبع: Glassnode

عادات کاربران صرافی روز به روز بی ثبات می ماند. پس از مشاهده خروجی حدود 140000 بیت کوین در روز تنها در 9 نوامبر، صرافی پردازش برداشت را کاهش داد و به پایین ترین سطح محلی زیر 19000 بیت کوین که در 19 نوامبر ثبت شد رسید.

با این حال، از آن زمان این روند معکوس شده است و طبق گفته گلس‌نود، خروجی‌ها در 23 نوامبر به بیش از 86000 بیت کوین رسید.

حجم کل انتقال بیت کوین از نمودار مبادله.منبع: Glassnode

HitBTC سپرده هک Mt. Gox را تصاحب کرد

در جای دیگر، یکی دیگر از پلتفرم‌های تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant هشداری در مورد یک بخش بزرگ از BTC از هک صرافی Mt. Gox در سال 2014 صادر کرد.

مرتبط: Crypto بدتر از سقوط FTX زنده ماند: Chainalysis

به گفته مدیرعامل کی یانگ جو، بیت کوین دزدیده شده در حال انتقال بوده و 65 بیت کوین به جای HitBTC ارسال شده است.

“یک بیت کوین 7 ساله 10000 دلاری امروز نقل مکان کرد. طبیعتاً، مانند بسیاری از بیت کوین های قدیمی، از مجرمان آمده است. BTC-e در ارتباط با هک Mt Gox در سال 2014. این یک کیف پول صرافی است، آنها 65 بیت کوین را برای چند بیت کوین ارسال کردند. ساعاتی پیش، بنابراین این یک حراج دولتی یا چیزی شبیه به آن نیست.» زمزمه کرد.

کی از HitBTC خواست تا وجوه کیف پول های ورودی را مسدود کند.

هجوم مبادلات بیت کوین (آخرین بار BTC حداقل 7 سال پیش نقل مکان کرد). منبع: CryptoQuant

در همین حال، مطالعه دیگری از Chainalysis به دفع گسترده سکه های Mt. Gox مرتبط با صرافی BTC-e اشاره کرد که در سال 2017 بسته شد.

یک پست وبلاگ 23 نوامبر توضیح می دهد که چندین صرافی بیت کوین BTC-e در هفته های اخیر به همراه کیف پول های خصوصی و موارد دیگر دریافت کرده اند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، حرکت سکه های قدیمی تر در ماه سپتامبر نیز باعث وحشت شد زیرا روند بازسازی کوه گوکس به پایان خود نزدیک شد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا