🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی های بیت کوین اکنون همان سهم عرضه بیت کوین را در پایان سال ۲۰۱۷ در اختیار دارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پویایی عرضه بیت کوین کاملاً به نفع گاوهای بیت کوین است، زیرا تحلیلگران می گویند که می تواند منجر به “کشف قیمت واقعی” شود.

داده‌ها تایید می‌کنند که بیت‌کوین (BTC) که در صرافی‌ها نگهداری می‌شود در سال ۲۰۱۷ به بالاترین حد خود در قیمت BTC سقوط کرده است.

بر اساس آخرین ارقام ردیابی شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، کمتر از ۱۲ درصد از عرضه بیت کوین در حال حاضر در کیف پول های صرافی قرار دارد.

تحلیلگر: قیمت بیت کوین در آستانه کشف قیمت واقعی است

بیت کوین در طی افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ به مبادلات بازخواهد گشت، که طی آن بیت کوین/دلار آمریکا از پایین ترین سطح چرخه بیش از دو برابر شده است.

با این حال، از اواخر آوریل، شاهد بازگشت به روند بلندمدت خروج سکه از مبادلات بودیم که در این ماه به نقطه عطفی رسید.

از ۱۰ ژوئیه، ۱۱.۵۹ درصد از عرضه بیت کوین موجود در کیف پول های صرافی شناخته شده با برچسب Glassnode ذخیره می شود. این کمترین رقم از اواسط دسامبر ۲۰۱۷ است، زمانی که بیت کوین به رکورد ۲۰۰۰۰ دلار رسید.

نمودار درصد موجودی بیت کوین برای مبادلات.منبع: Glassnode

ویلیام کلمنته، یکی از بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Reflexibility Research می گوید: «تنها ۱۱.۵ درصد از عرضه بیت کوین در صرافی ها باقی می ماند که کمترین میزان در پنج سال اخیر است. نظر داد.

از نظر بیت کوین، موجودی های مبادله ای به همان جایی که در مارس ۲۰۱۸ بود، بازگشته است، و کیف پول های شناخته شده در مجموع ۲.۲۵۲ میلیون بیت کوین تا ۱۰ جولای نگهداری می شوند.

نمودار تعادل بیت کوین صرافی.منبع: Glassnode

جو بارنت، تحلیلگر ارشد شرکت ماینینگ Blockware، با در نظر گرفتن Coinbase به عنوان مثال، خاطرنشان کرد که موجودی بیت کوین از زمان سقوط بازارهای متقابل مارس ۲۰۲۰ بیش از نصف شده است.

وی گفت: صرافی ها در حال خشک شدن هستند. نتیجه گیری در برخی از نظرات اخیر توییتر، او اضافه کرد که معتقد است بیت کوین “در آستانه کشف قیمت واقعی است.”

نمودار موجودی بیت کوین بیت کوین بیس.منبع: جو برنت / توییتر

نهنگ های بیت کوین در حال افزایش هستند

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، قیمت بیت کوین با کاهش عرضه و افزایش تقاضای خریداران کاهش می یابد، در حالی که انتظار می رود ایالات متحده به زودی یک صندوق معامله شده در بورس قیمت بیت کوین (ETF) را تصویب کند. انتظارات رو به رشدی وجود دارد که

مربوط: شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به ۱۲۰۰۰۰ دلار می رساند – استاندارد Chartered

برخی استدلال می کنند که پیشرفت های دیگر، به ویژه هوش مصنوعی (AI)، باید اثرات مشابهی را در طول زمان ایجاد کند.

در همین حال، با افزایش تعداد نهادهای نهنگ بیت کوین که دارای بزرگترین موجودی کیف پول خارج از بورس هستند، موجودی مبادلات رو به کاهش است.

از اواخر آوریل حدود ۴۰ نهنگ جدید مشاهده شده است و در ۷ ژوئیه این تعداد بالاترین تعداد از زمان فروپاشی FTX در نوامبر گذشته بود.

نموداری از تعداد موجودیت های بیت کوین با موجودی بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین.منبع: Glassnode

یک استثنای عجیب در روند خروجی صرافی در قالب ماینینگ استخر Poolin است که همچنان به کار خود ادامه می دهد. تراشه های بزرگ بیت کوین را به بایننس بفرستید.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا