اخبار ارز دیجیتال

جو هال بشارت دهنده بیت کوین به دستور کار می گوید چرا فکر می کند بیت کوین جهان را فتح خواهد کرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت کوین مشکلات بازاریابی خود را دارد، اما جو هال روزنامه نگار و مبشر بیت کوین تمام تلاش خود را برای حل آنها انجام می دهد.

بیت کوین مشکلات بازاریابی دارد.

حداقل این چیزی است که وقتی از جو هال، حامی بیت کوین (BTC) و خبرنگار کوین تلگراف در مورد نقاط قوت و ضعف این ارز رمزنگاری محبوب پرسیده شد، این چیزی به ذهنم خطور کرد.

هال خود را «بیشینه‌گرای بیت‌کوین» نمی‌داند، اما معتقد است که اکثر مردم، از جمله OGهای رمزنگاری، به‌طور شگفت‌انگیزی نسبت به کارهایی که می‌توانند با بیت‌کوین انجام دهند، بی‌اطلاع هستند. به همین دلیل، او ضرورت و دوام بیشتر پروژه های آلت کوین را زیر سوال می برد.

“آنها این کار را با یک راه حل ناقص انجام می دهند که در دراز مدت وحشتناک خواهد بود، یا به اندازه کافی به آن نزدیک است. زیرا در نهایت به بیت کوین سقوط می کند، یا در نهایت به طور کامل سقوط می کند، بنابراین منظورم این است که ما به اندازه کافی دیده ایم. از آن در سال گذشته، و در 10 سال، 15 سال، 20 سال، شاید 40 سال بعد آیا بیت کوین همچنان فعال خواهد بود؟ 1000% آیا اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت؟ مطمئنم که این کار را نمی کنند.”

هال با درخواست از میزبانان مشترک جاناتان دی یانگ و ری سالموند خواست تا کیف پول لایتنینگ بیت کوین خود را باز کنند و یک ساتوشی به ارزش 5 دلار دریافت کنند. و پس از اینکه DeYoung کیف پول را دانلود کرد و پرداخت را دریافت کرد، هر دو میزبان مشترک از سرعت تراکنش شگفت زده شدند.

در قسمت سیزدهم دستور جلسه در پادکست، سالموند و دی یانگ با هال در مورد نحوه پذیرش بیت کوین و “مشکلات بازاریابی” آن، دیدگاه نهایی او در مورد اینکه چگونه بیت کوین می تواند در نهایت دنیای مالی را تسخیر کند، با هال صحبت می کنند، سپس او به اشتراک گذاشت که چگونه تجربه خود به عنوان مبشر بیت کوین او را با او مرتبط کرده است. مردم در سراسر جهان جهان

این چیزی بیش از پول است

هال معتقد است بیت کوین چیزی بیش از پول است، یک انقلاب، یک سبک زندگی، راهی برای گرد هم آوردن مردم و سازنده جوامع است.

آقای هال گفت:

“من فکر می کنم بیت کوین، به قول خودم، نشان دهنده نحوه برخورد ما با جهان است. بدون در نظر گرفتن این موضوع، از نظر نحوه برخورد من با مردم و فرهنگ های مختلف و نحوه ارتباط من با مردم، تاثیری روی من گذاشت و این روش را تغییر داد. من دنیا و طرز فکرم در مورد چیزها را می بینم، بنابراین بیشتر شک دارم و به من یاد داد که چیزها را به صورت اسمی در نظر نگیرم، اما همچنین امید و معنای زیادی به وجودم آورد که احتمالاً اینطور نیست. قبلا وجود نداشت. .

هال تنها برای هزینه های روزانه خود زندگی در بیت کوین را انتخاب کرد، مگر اینکه مجبور به پرداخت مالیات اتحادیه اروپا شود. هال در توضیح اینکه چرا اینقدر به ارزهای دیجیتال اعتقاد دارد، گفت: “اگر ما یک زمین متناهی و بسیار گرانبها داشته باشیم، به هر قیمتی نمی توانیم در دنیایی زندگی کنیم که رشد بر آن مسلط است.”

بیت کوین برای من مجذوب روشی است که همه چیز را وارونه می کند. می دانید، ما یک ارز کاهش تورم داریم، اما فقط 21 میلیون داریم. همچنین مقابله با نابرابری ثروت، نابرابری ثروت و غیره. این محیط زیست است و استخراج بیت کوین بیشتر انرژی تجدیدپذیر است.

برای شنیدن بیشتر از گفتگو با هال دستور جلسه قسمت کامل را در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست های اپل یا اسپاتیفای، از جمله چشم انداز آینده هال برای بیت کوین و شیفتگی او به شبکه لایتنینگ گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل نمایش های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید.

مجله: ایجاد تاب آوری جامعه در برابر بحران ها از طریق کمک های متقابل و Web3

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا