اخبار ارز دیجیتال

مبشر بیت کوین Adam Back Mt. Gox “FUD” را خاموش می کند

فهرست

  • روشن کردن سوء تفاهمات بازار
  • کوه بازپرداخت Gox بالاخره در راه است؟

مدیر عامل Blockstream، آدام اخیراً بازگشته است مورد بحث قرار گرفت کوه نگرانی در مورد اثرات بالقوه بازار مربوط به برنامه های بازپرداخت Gox.

نظرات بک در بحبوحه گمانه زنی های فزاینده در مورد پرداخت های مدت ها مورد انتظار به طلبکاران صرافی منحل شده است.

روشن کردن سوء تفاهمات بازار

بک که به خاطر حمایت قاطعش از بیت کوین و نقشش در توسعه اولیه ارز دیجیتال، Mt. او از X برای از بین بردن ترس های پیرامون استراتژی رستگاری Gox استفاده کرد، که اغلب به عنوان “FUD” (ترس، عدم اطمینان و شک) شناخته می شود.

در پست خود، بک منطق فروش بیت کوین به قیمت های فعلی بازار را با توجه به چشم انداز مثبت ناشی از صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و نصف شدن انتظاری بیت کوین زیر سوال برد.

او به غیرمنطقی بودن فروش بیت کوین به قیمت ۴۰۰۰۰ دلار در زمانی اشاره کرد که انتظار یک سال دیگر می‌تواند به طور بالقوه قیمت‌هایی را در حدود ۴۰۰۰۰۰ دلار به همراه داشته باشد و در مورد مزایای «HODLing»، یک اصطلاح اجتماعی که برای نگهداری دارایی‌های کریپتو در بلندمدت استفاده می‌شود، صحبت کرد.

بازگشت همچنین Mt. Gox به جای دلار به بیت کوین پرداخت می کند و این رویکرد را با روند ورشکستگی FTX Official در ایالات متحده (که دارایی ها را در ازای هزینه های قانونی فروخت) مقایسه کرد.

کوه بازپرداخت Gox بالاخره در راه است؟

برای کسانی که تحت تأثیر هک سال ۲۰۱۴ قرار گرفته اند، یک پوشش نقره ای وجود دارد. گزارش های اخیر حاکی از آن است که Mt. متولیان Gox در حال تایید آدرس بیت کوین با طلبکاران هستند. این یک گام بسیار مهم برای بازپرداخت است.

این یک نشانه مثبت برای قربانیان طولانی مدت است اما به نوسانات فعلی در بازار بیت کوین می افزاید.

کوه قدیمی در پیامی که برای کاربران Gox ارسال شد، آمده بود که متولی توانبخشی جزئیات خود را به صرافی یا متولی ارزهای دیجیتال فاش کرده است. این به آن‌ها امکان می‌دهد که بازپرداخت را به صورت بیت‌کوین (BTC) یا بیت‌کوین کش (BCH) دریافت کنند و صرافی به عنوان واسطه عمل کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا